Ще три облгази забрали у Фірташа під контроль держави
Нафтогаз вже керує 22 облгазами.
Акціонерне товариство АТ «Рівнегаз», акціонерне товариство «Запоріжгаз» та кціонерне товариство «Чернівцігаз» перейшли під управління Групи Нафтогаз,
![Ще три облгази забрали у Фірташа під контроль держави](https://novostey.com/i4/2023/12/03/e37e2784efff2b013c12d1bb86cb12f6.png)
Сукупно ці три підприємства обслуговують майже мільйон клієнтів.
Таким чином, загальна кількість газорозподільних компаній, інтегрованих до Групи Нафтогаз, збільшилась до 22.
У Нафтогазі наголосили, що особові рахунки, тарифи та реквізити на оплату послуг для споживачів з Рівненської, Запорізької та Чернівецької областей залишаються незмінними.
13 листопада під контроль держави перейшло Акціонерне товариство «Закарпатгаз», воно працює у складі НАК Нафтогаз України.
У листопаді 2022 року Уряд ухвалив рішення про переукладення договорів експлуатації газових мереж, які перебувають у державній власності. Це запустило процес повернення державного майна.
Облгази, що входять до структури Регіональної газової компанії Дмитра Фірташа, звернулися із заявою до міжнародних інституцій, в якій звинувачують у спробі рейдерства державного монополіста НАК Нафтогаз України.