Нацгвардія дала фавориту армії 23 мільйони на сухпайки, викинувши дешевшу фірму за рис замість гречки

Військова частина 3078 Національної гвардії України 7 і 18 липня за результатами тендеру уклала три угоди з ТОВ «Військторг» про закупівлю сухпайків на загальну суму 22,54 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовили 35 тис повсякденних наборів сухих продуктів по 125 грн., 75 тис добових польових наборів продуктів по 170 грн. та 25 тис посилених добових польових наборів продуктів по 217 грн. за комплект. Строк придатності першого типу становить не менше 20 місяців, а інших двох типів – 10 місяців із дня поставки на склади замовника.

За тендерною документацію, спершу набори мали відповідати ТУ У 10.8-39896098-001:2016 армії. Однак за тиждень до завершення подачі пропозицій вказані техумови замінили на ТУ виробника. Назву останнього не вказано ані в договорах, ані в документах пропозицій переможця.

Нагадаємо, у квітні Міноборони замовило «Військторгу» та іншим фірмам посилені добові польові набори продуктів за тими ж ТУ У 10.8-00034022-153:2016 за такою ж ціною. Тоді виробником було ТОВ «Дніпрова хвиля» Володимира Добренка та Андрія Родіонцева, голови правління «Вереса», що належить Вадиму Новінському.

Сума нинішніх угод Нацгвардії дорівнює очікуваній вартості закупівлі, тому формальна економія є нульовою.

Єдиний конкурент ПП «Агропостач-2008» пропонував повсякденні набори на 7% дешевше, проте його відхилили за рисову кашу замість гречаної. Зараз рис коштує удвічі дешевше від гречки.

ТОВ ВКФ «Сава» і ТОВ «Талєн-2001» хотіли поставити польові набори на 10% дешевше, а посилені польові набори – на 20% дешевше, але їх теж відхилили. Перша фірма не подала гарантійні листи про поставку і захист довкілля, банківську гарантію з ліцензією банку та деякі сторінки паспорта директора, а друга – не виправила недоліки протягом доби після ознайомлення з ними.

Київський «Військторг» зареєстровано в червні 2015 р. на одеситку Ольгу Матковську. Із травня 2016 р. він отримав підрядів Міноборони, Нацгвардії, відділів освіти та управлінь соцзахисту на 1,46 млрд грн., а також не раз виступав єдиним конкурентом ТОВ «Транс Логістик Центр» із «генерал-єнакієвської» групи годувальників армії.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
С 1 июля украинским пенсионерам повысят выплатыС 1 июля украинским пенсионерам повысят выплаты
Украинцев напугали «массовым блокированием платежных карт»: что говорят в банкахУкраинцев напугали «массовым блокированием платежных карт»: что говорят в банках
«Укрпочта» грозит правительству отказом выплачивать пенсии«Укрпочта» грозит правительству отказом выплачивать пенсии
ЕС в ответ на пошлины США вводит налоги на виски, джинсы и мотоциклыЕС в ответ на пошлины США вводит налоги на виски, джинсы и мотоциклы
ГФС отменила штраф табачной компании почти на 200 миллионовГФС отменила штраф табачной компании почти на 200 миллионов
Блок рекламы


Похожие новости

Прокуратура подала в суд на компанию киевского депутата БаленкоПрокуратура подала в суд на компанию киевского депутата Баленко
Синди Кроуфорд продала свой шикарный дом в Малибу за рекордную суммуСинди Кроуфорд продала свой шикарный дом в Малибу за рекордную сумму
Новая почта подала иск к НацбанкуНовая почта подала иск к Нацбанку
Nokia продала подразделение Digital HealthNokia продала подразделение Digital Health
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Последние новости

Подгружаем последние новости