Донецькі медики замовили GPS для швидких за 3 мільйони замість системи зама Черновецького за 59 мільйонів

КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (м. Краматорськ, Донецька обл.) 8 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Магеллан Трек Солюшен» про впровадження системи GPS моніторингу автомобілів швидкої медичної допомоги за 3,21 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Нагадаємо, у січні центр хотів без торгів купити у ТОВ «Інтел-Офіс» інтегровану медичну інформаційну систему обробки викликів і ведення пацієнтів, моніторингу та управління автомобілями швидкої медичної допомоги на базі GPS за 59,20 млн грн. Але в лютому Євген Вілінський, перший заступник голови Донецької ОДА Павла Жебрівського, доручив тендерному комітету розглянути можливість проведення закупівлі на конкурентній основі. У березні її відмінили через відсутність подальшої потреби.

За нинішньою угодою в рамках першого етапу виконання проекту переоснащення робочих місць диспетчерської служби замовили:

  • 245 комплектів для моніторингу, контролю та обміну даними між транспортним засобом і диспетчером по 10 500 грн. у складі:

– пристрій спостереження за рухомими об’єктами ВІ-910TREK (Україна) з монтажем та монтажним комплектом за 5 520 грн.

– модуль ідентифікації водіїв «RFID» (Україна) з монтажем та монтажним комплектом за 2 790 грн.

– блок гучного зв’язку з водієм, виконаний на базі тангенти Motorola PMMN4029A (Китай) з монтажем та монтажним комплектом за 2 190 грн.

  • налаштування доступу до серверного програмного забезпечення виконавця;
  • проведення навчального інструктажу персоналу замовника;
  • дистанційний моніторинг транспортних засобів замовника протягом 6 місяців по 106 316 грн. за місяць.

Замовник передбачає наявність в автомобілях планшетів на Android із веб-камерою та мікрофоном, однак цей тендер не включає їх придбання.

У відкритих джерелах є дані про продаж трекерів ВІ 910 TREK без монтажу по 3 1474 264 грн., однак невідомо, чи входить у ціни ПДВ.

Ціна угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі в 3,25 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Айадмін» із вищою на піввідсотка остаточною ціною.

Столичний «Магеллан Трек Солюшен» зі статутним капіталом 1 тис грн. був створений на початку 2014 року. Керує ним Андрій Швед. Засновниками є киянка Анастасія Котова і компанія «Рекваєрмент Глобал Лімітед» (Гонконг), власником якої у держреєстрі значиться Люнеді-Лідія Джордан.

Гонконгська фірма входить у склад засновників ТОВ «Варто Лтд» з Андрієм Котовим, ТОВ «Надо Лтд» з Ольгою Ткаченко, ТОВ «Фо Принт» із Віктором Мартиничем.

В одній квартирі з підрядником по вул. Вишняківська, 17 на той же номер телефону +380444254891 зареєстроване ТОВ «Стік Лтд» Олексія Котова.

Крім того, у «Прозорро» «Магеллан Трек Солюшен» вказав контактний e-mail milashevska@gmail.com та номер телефону +380980474576. Перший належить Юлії Милашевській, а другий – очолюваному нею ТОВ «Сойсал» турка Сойсала Мехмета.

У листопаді 2016 року переможець виграв єдиний тендер ПАТ «Укртранснафта» щодо GPS-системи за 2,67 млн грн.

Фірма «Айадмін» з Енергодару Запорізької області належить місцевому жителю Роману Реброву, який нею керує, та киянину Олексію Нікітенку.

Ребров також володіє ПП «Острів 2017» одноосібно і ТОВ «Биспи» з Віктором Фінкевичем, Едуардом Фощаном, Тетяною Персань та Євгеном Грицаєм.

Із листопада 2016 року суперник виграв непов’язаних із GPS тендерів на 1,32 млн грн.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
НБУ дал добро Ярославскому на покупку банка Кредит ДнепрНБУ дал добро Ярославскому на покупку банка Кредит Днепр
Электроэнергия для малого бизнеса подорожает с 1 августаЭлектроэнергия для малого бизнеса подорожает с 1 августа
“Аркада” официально заявила о рейдерстве, назвав, кто за этим стоит“Аркада” официально заявила о рейдерстве, назвав, кто за этим стоит
Другие потребности: Кабмин урезал выплаты на детей ФОПов на 48 миллионовДругие потребности: Кабмин урезал выплаты на детей ФОПов на 48 миллионов
В Италии проверят продажу острова сыну экс-владельца "Мотор Сич" БогуслаевуВ Италии проверят продажу острова сыну экс-владельца "Мотор Сич" Богуслаеву
Блок рекламы


Похожие новости

Ректора харьковского вуза и его зама подозревают в получении 300 тыс. гривен взяткиРектора харьковского вуза и его зама подозревают в получении 300 тыс. гривен взятки
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
Последние новости

Подгружаем последние новости