Державні зброярі заправилися бензином на 4 мільйони у виробника одягу

ДАХК «Артем» 12 серпня уклала угоду з ТОВ «Кардиган» на постачання палива на загальну суму 4,11 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено бензин марок А-95 та А-92, а також дизель. Доставка не передбачена, паливо замовник сам забиратиме зі складів фірми у Київській області (EXW).

Паливо К-сть, л Ціна, грн./л
Бензин А-95 40 000 16,74
Бензин А-92 130 000 16,14
Дизпаливо 85 000 15,84

Компанія «Артем» входить до складу держконцерну «Укроборонпром» і займається виробництвом зброї та авіаційної техніки, а також цивільних товарів – підйомно-транспортного обладнання, медтехніки, засобів реабілітації, електрообладнання.

Фірма «Кардиган» зареєстрована в Одесі, власником є Марина Сідунова, директором – Андрій Сідунов.

Згідно з реєстраційними даними компанії у ЄДР, вона займається торгівлею паливом, однак основним видом діяльності фірми є оптова торгівля одягом і взуттям. На офіційному сайті компанії зазначено, що вона виробляє та продає спеціалізовані одяг та взуття (уніформу та робочий одяг для медиків, пожежників, робітників, т.д.), окрім того займається реалізацією засобів індивідуального захисту (респіратори, рукавички, каски, маски т.д.), а також постільної білизни й тентів.

Раніше фірма тендерів не вигравала.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Украина предложила Молдове свою ГТС для реверсных поставок газа из ЕСУкраина предложила Молдове свою ГТС для реверсных поставок газа из ЕС
Сетевые компании будут готовы к запуску рынка электроэнергии с 1 июля, - представитель "Укрэнерго"Сетевые компании будут готовы к запуску рынка электроэнергии с 1 июля, - представитель "Укрэнерго"
Amazon стал самым дорогим брендом мира по версии BrandZAmazon стал самым дорогим брендом мира по версии BrandZ
"Укрпочта" открыла доставку для заказчиков торгов на ProZorro в тестовом режиме"Укрпочта" открыла доставку для заказчиков торгов на ProZorro в тестовом режиме
Украина впервые за 15 лет выпустила евробонды в евроУкраина впервые за 15 лет выпустила евробонды в евро
Блок рекламы


Похожие новости

Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Після звільнення фіскал десь знайшов 4 мільйони і почав бізнес з родичами прокурора Шемчука
Последние новости

Подгружаем последние новости