Позбавити звань і громадянства: в РФ Валерію Меладзе вигадують покарання за слова "Героям слава"

Валерій Меладзе на корпоративі у Дубаї на вітання шанувальника "Слава Україні!" відповів "Героям слава!". У РФ не могли залишити цю фразу поза увагою, і тепер вигадують російському співаку покарання, інформує Апостроф.

Так, лідер партії "Справедлива Росія - За правду" Сергій Миронов запропонував позбавити Меладзе всіх звань, що є у нього.

Фото: t.me/mironovonline

"Його поведінка гідна засудження. По-справжньому російський артист так поводитися не може і не повинен. Він сидить на двох стільцях, намагаючись "урвати" з усіх боків. Пора б визначитися. Хоча, судячи з поведінки, цей "артист" свій бік вибрав. Пропоную позбавити Меладзе всіх звань, що є у нього. Це буде чесно і справедливо", - написав він у своєму Telegram-каналі.

Російський сенатор Олена Афанасьєва зі свого боку вважає, що позбавлення звань - недостатнє покарання для зрадника. На думку чиновниці, Валерія Меладзе треба позбавити громадянство РФ.

"Якби Меладзе був чесною людиною, у чому я сумніваюся, він сам вийшов б з громадянства Росії. Але вони ж звикли заробляти в Росії бабки великі. І "нажиті непосильною працею" мільйони витрачати на нестримні розваги", - додала вона.

Нагадаємо, Валерій Меладзе 24 лютого засудив війну та закликав розпочати переговори. При цьому хто напав на Україну російський співак не сказав. Згодом з'явилися чутки, що Меладзе покинув Росію, але згодом стало відомо, що він продовжує виступати в Москві.

Днями російський артист виступив в ОАЕ, де один із шанувальників привітав його словами "Слава Україні!". Меладзе, прибравши мікрофон, тихо відповів "Героям слава!", але після радості глядача співак помітно запанікував і заявив, що він "поза політикою тут".


Наталка Лавринець, Апостроф

Интересные новости
Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»
Блок рекламы


Похожие новости

Софію Ротару звинуватили у підтримці ЗСУ та хочуть позбавити майна в РосіїСофію Ротару звинуватили у підтримці ЗСУ та хочуть позбавити майна в Росії
Саніна з "The Hardkiss" зачепила словами, які стали найбільш вживаними для українців: "Неможливо слухати без сліз"Саніна з "The Hardkiss" зачепила словами, які стали найбільш вживаними для українців: "Неможливо слухати без сліз"
Українець побив тещу за закиди про те, що той не ходить до церкви: суд призначив покаранняУкраїнець побив тещу за закиди про те, що той не ходить до церкви: суд призначив покарання
Продюсер Полякової пояснив, чому брати Меладзе гідні бойкоту: "Ще у 2004 році..."Продюсер Полякової пояснив, чому брати Меладзе гідні бойкоту: "Ще у 2004 році..."
Осадча жорстко розкритикувала Меладзе після виправдання за слова "Слава Україні": "Після 14 років цей бравий грузин боявся..."Осадча жорстко розкритикувала Меладзе після виправдання за слова "Слава Україні": "Після 14 років цей бравий грузин боявся..."
Меладзе на корпоративі несподівано відповів на "Слава Україні", відео: "відвів мікрофон убік і..."Меладзе на корпоративі несподівано відповів на "Слава Україні", відео: "відвів мікрофон убік і..."
Штраф понад 5 тисяч гривень: українців попередили, кого і чому чекає покарання за новорічну ялинкуШтраф понад 5 тисяч гривень: українців попередили, кого і чому чекає покарання за новорічну ялинку
Все вирішить президент: Євген Сморигін розповів про іспит для отримання громадянства УкраїниВсе вирішить президент: Євген Сморигін розповів про іспит для отримання громадянства України
Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."Кароль на прикладі Меладзе пояснила, чому не можна вірити зіркам з рф, які каються: "На дев'ятий місяць війни..."
"Соромно за вас": Лорак роздраконила українців словами про любов та "холодні часи""Соромно за вас": Лорак роздраконила українців словами про любов та "холодні часи"
Последние новости

Подгружаем последние новости