Jerry Heil оспівала мужність Залужного та непереможність українських захисників: "Це кінець російської імперії"

Jerry Heil оспівала мужність Залужного та непереможність українських захисників: "Це кінець російської імперії"

Jerry Heil заспівала про знаменитих козаків, порівнявши їх із непереможними українськими захисниками, які зараз захищають свою державу від навали російських окупантів та вбивць.

Українська співачка Jerry Heil (справжнє ім'я - Яна Шемаєва ) представила натхненний відеокліп на нову пісню "Козацькому роду". 27-річна виконавиця заспівала про знаменитих козаків, порівнявши їх із непереможними українськими захисниками, які зараз захищають свою державу від навали російських окупантів та вбивць. Кліп з'явився на її Youtube-каналі .

Також співає Jerry Heil про головнокомандувача ЗСУ, генерала Валерія Залужного, якого в пісні називає "отаманом", який був "пеклом раші суджень", і що його ім'я "це кінець російської імперії".

"Хотелось передать именно оркестровым звуком величие наших предков. Казацкий ген — в наших клетках. В наших жилах — их кровь. "Наш рід – був, є і буде: і вчора, і завтра — нам на небі характерник запалює ватра", — написала певица под видео.

Користувачі мережі написали безліч компліментів для Jerry Heil, пісня їм справді сподобалася: "Співачка, яка стала голосом українського народу та прославляє нашу культуру на весь світ", " Україна – це нація сильних та мужніх людей Пісня фантастична ", "Це неймовірно! Пісня, відео пробирає. Переповнює гордість за наш народ та нашу націю".


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
2-річний українець помер у центрі прийому українських біженців: деталі трагедії в Італії2-річний українець помер у центрі прийому українських біженців: деталі трагедії в Італії
Jerry Heil зустрілася з Alyona Alyona та KOLA, артистки разом заспівали: "Ну просто нова ВІА Гра"Jerry Heil зустрілася з Alyona Alyona та KOLA, артистки разом заспівали: "Ну просто нова ВІА Гра"
Jerry Heil доведеться перервати навчання в США і повернутися в Україну: "На телефон прийшло смс..."Jerry Heil доведеться перервати навчання в США і повернутися в Україну: "На телефон прийшло смс..."
Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."Зірка українських серіалів Біблів розповіла про повідомлення родички з рф: "Там настільки вже все промито..."
Jerry Heil заінтригувала спільною піснею з польським виконавцем: "Вже зовсім скоро..."Jerry Heil заінтригувала спільною піснею з польським виконавцем: "Вже зовсім скоро..."
Jerry Heil зібралася на "Євробачення", звернувшись до українців за допомогою: "Обговорюємо..."Jerry Heil зібралася на "Євробачення", звернувшись до українців за допомогою: "Обговорюємо..."
Jerry Heil поділилася, ким стане після навчання у Берклі: "У нас немає такої спеціальності"Jerry Heil поділилася, ким стане після навчання у Берклі: "У нас немає такої спеціальності"
Зірка українських серіалів боягузливо виправдалася за мовчання та життя в рф: "Я не вибираю батьківщину..."Зірка українських серіалів боягузливо виправдалася за мовчання та життя в рф: "Я не вибираю батьківщину..."
"Спонсоруй і далі рашку": Лорак потрапила під лють українців після прем'єри російської пісні"Спонсоруй і далі рашку": Лорак потрапила під лють українців після прем'єри російської пісні
Последние новости

Подгружаем последние новости