Jerry Heil оспівала мужність Залужного та непереможність українських захисників: "Це кінець російської імперії"

Jerry Heil оспівала мужність Залужного та непереможність українських захисників: "Це кінець російської імперії"

Jerry Heil заспівала про знаменитих козаків, порівнявши їх із непереможними українськими захисниками, які зараз захищають свою державу від навали російських окупантів та вбивць.

Українська співачка Jerry Heil (справжнє ім'я - Яна Шемаєва ) представила натхненний відеокліп на нову пісню "Козацькому роду". 27-річна виконавиця заспівала про знаменитих козаків, порівнявши їх із непереможними українськими захисниками, які зараз захищають свою державу від навали російських окупантів та вбивць. Кліп з'явився на її Youtube-каналі .

Також співає Jerry Heil про головнокомандувача ЗСУ, генерала Валерія Залужного, якого в пісні називає "отаманом", який був "пеклом раші суджень", і що його ім'я "це кінець російської імперії".

"Хотелось передать именно оркестровым звуком величие наших предков. Казацкий ген — в наших клетках. В наших жилах — их кровь. "Наш рід – був, є і буде: і вчора, і завтра — нам на небі характерник запалює ватра", — написала певица под видео.

Користувачі мережі написали безліч компліментів для Jerry Heil, пісня їм справді сподобалася: "Співачка, яка стала голосом українського народу та прославляє нашу культуру на весь світ", " Україна – це нація сильних та мужніх людей Пісня фантастична ", "Це неймовірно! Пісня, відео пробирає. Переповнює гордість за наш народ та нашу націю".


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»Павло Зібров показав мальовничі краєвиди з вершини «Батьківщини-Матері»
Блок рекламы


Похожие новости

Jerry Heil перед фіналом "Євробачення" скандал у Польщі, українці відповіли: "Знайшли, до чого причепитися"Jerry Heil перед фіналом "Євробачення" скандал у Польщі, українці відповіли: "Знайшли, до чого причепитися"
У Німеччині викрили десятки румунів, які видавали себе за українських біженцівУ Німеччині викрили десятки румунів, які видавали себе за українських біженців
"Починаю тур Україною": Jerry Heil поділилася грандіозними планами на літні канікули"Починаю тур Україною": Jerry Heil поділилася грандіозними планами на літні канікули
«Євробачення-2023»: хто з українських зірок виступить у фіналі конкурсу«Євробачення-2023»: хто з українських зірок виступить у фіналі конкурсу
Jerry Heil відчула наслідки руйнівного землетрусу: "Думала, мені здається взагалі"Jerry Heil відчула наслідки руйнівного землетрусу: "Думала, мені здається взагалі"
Jerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити порядJerry Heil заговорила про участь у новій "Холостячці" та зізналася, якого чоловіка хоче бачити поряд
Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."Jerry Heil зізналася, що її засмутило в США та що планує робити далі: "Невже ви дійсно..."
Jerry Heil здобула нагороду MME Awards 2023Jerry Heil здобула нагороду MME Awards 2023
"Як прикро!": Jerry Heil зробила українцям несподіване зауваження та поставила себе за приклад"Як прикро!": Jerry Heil зробила українцям несподіване зауваження та поставила себе за приклад
Jerry Heil після падіння в оркестрову яму звернулася до українців: "Я дещо зрозуміла..."Jerry Heil після падіння в оркестрову яму звернулася до українців: "Я дещо зрозуміла..."
Последние новости

Подгружаем последние новости