Jerry Heil зустрілася з Alyona Alyona та KOLA, артистки разом заспівали: "Ну просто нова ВІА Гра"

Jerry Heil зустрілася з Alyona Alyona та KOLA, артистки разом заспівали: "Ну просто нова ВІА Гра"

Jerry Heil вдалося зустрітися зі своїми колегами співачкою KOLA (Анастасія Прудіус) та репершою Alyona Alyona.

Як повідомляє Politeka.net , в Україні обрали 10 учасників Нацвідбору на "Євробачення-2023", серед фіналістів виявилася співачка Jerry Heil, яка зараз навчається у США. Окрім того, вона дає там благодійні концерти. В рамках одного з них їй вдалося зустрітися зі своїми колегами співачкою KOLA (Анастасія Прудіус) та репершою Alyona Alyona. Вони скористалися можливістю і заспівали разом. Ролик з'явився у Instagram Jerry Heil.

Зокрема, співачки зібралися разом та заспівали українську народну пісню "Ой на Горі Два Дубки". Знамениті українки вибрали повсякденне зручне вбрання. Jerry Heil позувала в яскравому жовтому світшоті з принтом та спортивними штанами, Alyona Alyona приміряла червоний світшот та сірі штани, а KOLA вибрала довгий светр та джинси в тон.

"Вперше за довгий час ми зустрілися на репетиції і заспівали разом не дистанційно, а офлайн. А вже сьогодні, рідні наші, ми побачимось з вами на концерті у першому місті Seattle, у рамках туру Північною Америкою", - підписала відео Jerry Heil.

Користувачі мережі похвалили артисток і подарували їм кілька яскравих компліментів: "Ну просто нова ВІА Гра", "Дуже добре у вас виходить дівчинки! Слава Богу за вас, дорогі", "Любила співати цей твір у дитинстві, молодці, красиво та позитивно", "Файні".


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
Jerry Heil оспівала мужність Залужного та непереможність українських захисників: "Це кінець російської імперії"Jerry Heil оспівала мужність Залужного та непереможність українських захисників: "Це кінець російської імперії"
"Я просто ридала": Денисенко з "Кріпосної" розповіла, як знімалася у кліпі Трінчер, фото"Я просто ридала": Денисенко з "Кріпосної" розповіла, як знімалася у кліпі Трінчер, фото
Jerry Heil доведеться перервати навчання в США і повернутися в Україну: "На телефон прийшло смс..."Jerry Heil доведеться перервати навчання в США і повернутися в Україну: "На телефон прийшло смс..."
Jerry Heil заінтригувала спільною піснею з польським виконавцем: "Вже зовсім скоро..."Jerry Heil заінтригувала спільною піснею з польським виконавцем: "Вже зовсім скоро..."
Пішли разом гуляти і не повернулись: на Київщині зникли 16-річні подругиПішли разом гуляти і не повернулись: на Київщині зникли 16-річні подруги
Діалог між фронтом і тилом: Павло Вишебаба та KOLA зворушили українців піснею-віршем "Доньці"Діалог між фронтом і тилом: Павло Вишебаба та KOLA зворушили українців піснею-віршем "Доньці"
Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"Дружина продюсера "Квартал 95" влаштувала битву у танці разом з Ілоною Гвоздєвою: "Кайфонула"
Анна Трінчер посварилася з чоловіком через пікантні зйомки у кліпі: "Іноді просто нестерпний..."Анна Трінчер посварилася з чоловіком через пікантні зйомки у кліпі: "Іноді просто нестерпний..."
Jerry Heil зібралася на "Євробачення", звернувшись до українців за допомогою: "Обговорюємо..."Jerry Heil зібралася на "Євробачення", звернувшись до українців за допомогою: "Обговорюємо..."
Последние новости

Подгружаем последние новости