Брітні Спірс заговорила про розваги з минулого і стурбувала заявами: "Якась плутанина"

Брітні Спірс

Скандально відома співачка Брітні Спірс заговорила про історії з минулого та отримала досить змішані коментарі.

Популярна американська співачка Брітні Спірс продовжує щодня висловлюватися з приводу життя батьків, сім'ї та своєї. Нерідко в мережі дивуються поведінці та незграбному вигляду артистки, яка чи не щодня показує те саме.

«Яка мала! Для мене вона виглядає так само, як і Кейт! Моя перша зустріч з Кейт була в Амстердамі… Я не зустрічалася з нею, я просто бачила її…. Це був Хелловін, і я була дурним ангелом! Я зробила свій ореол із гребаної вішалки з алюмінієвою фольгою. ?

Ми пішли, і вся команда опинилася в барі… і вгадайте, хто вийшов, поки я входила… Кейт» – поділилася Брітні спогадами.

У мережі обговорили звернення Спірс:

"Мені просто сумно. Перестаньте тиснути на неї і перестаньте робити з неї маріонетку... просто дайте їй жити...; Кейт схожа на Голді (а чи не навпаки); Я так боюся, що Брит матиме справжню голлівудську трагедію. Тут відбувається якась плутанина; Бріт, дитинко, ти вже публікувала цю історію».

Більшості кадрів Брітні від кількох днів до кількох тижнів, що непокоїть фанатів. Вони все частіше звертають увагу на те, як вона виглядає і що каже. Однак танці Спірс, що бентежать, не залишаються без уваги.


Дарина Силина, politeka.net





Интересные новости
"Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні""Часи не обирають": Лобода здивувала новим фото та гаслом "Слава Україні"
19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"19-річний хлопець намагався втекти з України, перепливши річку: "хотів потрапити на бал"
"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023"Переможець": іноземці бурхливо відреагували на пісню Jerry Heil для Євробачення-2023
На Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адресиНа Київщині побільшало "Пунктів незламності": де знайти адреси
Відтік українців з Європи додому набув масового характеруВідтік українців з Європи додому набув масового характеру
Блок рекламы


Похожие новости

Брітні Спірс після скандальної зйомки на пляжі згадала про дітей: "Довелося позбутися"Брітні Спірс після скандальної зйомки на пляжі згадала про дітей: "Довелося позбутися"
Брітні Спірс стурбувала зовнішнім виглядом до зміни образу та зачіски: "Щось не так!"Брітні Спірс стурбувала зовнішнім виглядом до зміни образу та зачіски: "Щось не так!"
Брітні Спірс після незручного скандалу несподівано обірвала всі зв'язки: "Доводилося щотижня зустрічатися з лікарями"Брітні Спірс після незручного скандалу несподівано обірвала всі зв'язки: "Доводилося щотижня зустрічатися з лікарями"
Брітні Спірс зізналася, заради чого влаштовує божевільні танці і лякає публіку: "Розсміявся мені в обличчя і..."Брітні Спірс зізналася, заради чого влаштовує божевільні танці і лякає публіку: "Розсміявся мені в обличчя і..."
Брітні Спірс прикрилася "сердечками" і вирушила в танець перед переляканими людьми: "Будь ласка, зупинись"Брітні Спірс прикрилася "сердечками" і вирушила в танець перед переляканими людьми: "Будь ласка, зупинись"
Кароль поспішила відхреститися від російських пісень та здивувала заявами на сцені: "Найголовніше..."Кароль поспішила відхреститися від російських пісень та здивувала заявами на сцені: "Найголовніше..."
Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"
Травма на все життя: Брітні Спірс заявила, що більше ніколи не виступатиме на сценіТравма на все життя: Брітні Спірс заявила, що більше ніколи не виступатиме на сцені
Каменських повернулася в Україну і заговорила про тернистий шлях кохання: "Я зрозуміла, що зараз..."Каменських повернулася в Україну і заговорила про тернистий шлях кохання: "Я зрозуміла, що зараз..."
Трінчер заговорила про емоційні зриви після виступу: "У цьому, на жаль, вся я..."Трінчер заговорила про емоційні зриви після виступу: "У цьому, на жаль, вся я..."
Последние новости

Подгружаем последние новости