"Холостячка" Мішина розкрила секрет ідеальної шкіри та продовження молодості: "Щира рекомендація"

Ксенія Мішина, скрін

Артистка розповіла про свої секрети краси.

Як пише Politeka.net , головна героїня першого проекту "Холостячка" Ксенія Мішина стала ще популярнішою після кількох ролей у серіалах, особливо в ролі Лідії з "Фортечної". Артистка зараз активно розповідає про своє життя в Інстаграмі.

«Дівчатка, попри все, я як раніше отримую в директ дуже багато запитів про те, як підтримувати себе у формі емоційно та фізично. Я маю маст-хеви кожного дня. Медитація та вітаміни, завжди потрібно підживлювати себе зсередини, далі моя щира рекомендація вже кілька років. Перевірено, особисто!

Омега-3 тунця, з найбільшою кількістю DHA-кислот. Покращує стан шкіри, волосся чи самопочуття, і навіть добре впливає стан нервової системи. Знижують рівень тривожності, покращують пам'ять та концентрацію» - пише Ксенія.

Також Ксенія звернула увагу саме на нову пісню Злати Огнєвіч. Співачка була другою головною героїнею шоу "Холостячка". Артистка встигла запам'ятатися завдяки багатьом композиціям, але її нова пісня змогла торкнутися багатьох зірок.

Ксенія також не стала мовчати:

"Любі мої! Наша прекрасна Злата Огневич випустила разом із ДСНС проект «Світло», подивіться уважно. Це дуже крута робота, обожнюю!» – каже Мішина.


Дарина Силина, politeka.net

Интересные новости
Помер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозуПомер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозу
Блок рекламы


Похожие новости

Дочка Моніки Беллуччі з кучерявим укладанням вразила схожістю з мамою в молодостіДочка Моніки Беллуччі з кучерявим укладанням вразила схожістю з мамою в молодості
"Дюна: Частина друга": вийшов трейлер продовження фантастичної саги по книзі Френка Герберта"Дюна: Частина друга": вийшов трейлер продовження фантастичної саги по книзі Френка Герберта
Зірка "Євробачення" Руслана Лижичко розкрила гірку правду: "Ми не будемо шукати притулок на чужині"Зірка "Євробачення" Руслана Лижичко розкрила гірку правду: "Ми не будемо шукати притулок на чужині"
Відома актриса Ходос розкрила, чому донька Сумської та зрадниця Безрук залишаються в рф: "У них був шанс виїхати..."Відома актриса Ходос розкрила, чому донька Сумської та зрадниця Безрук залишаються в рф: "У них був шанс виїхати..."
"Холостячка" Мішина проговорилася про побачення, перед яким наводила марафет: "Особливо приємно...""Холостячка" Мішина проговорилася про побачення, перед яким наводила марафет: "Особливо приємно..."
Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, яку роль хотіла б зіграти: "Не секрет..."Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, яку роль хотіла б зіграти: "Не секрет..."
Перша ракетка України Світоліна розкрила перші деталі народження своєї доньки: "Що за ніч!"Перша ракетка України Світоліна розкрила перші деталі народження своєї доньки: "Що за ніч!"
Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"
"Це не така Україна": Мішина згадавши старі образи видала все, що думає про "Дизель шоу""Це не така Україна": Мішина згадавши старі образи видала все, що думає про "Дизель шоу"
Дружина продюсера "Квартал 95" чесно показала свої форми і розкрила, чому схуднути важко: "Вже не так боляче"Дружина продюсера "Квартал 95" чесно показала свої форми і розкрила, чому схуднути важко: "Вже не так боляче"
Последние новости

Подгружаем последние новости