Ребрик втратила роботу, телеведуча не стримала смутку: "Клята війна забирає в нас майбутнє"

Ребрик втратила роботу, телеведуча не стримала смутку: "Клята війна забирає в нас майбутнє"

Телеведуча зауважила, що "Ранок з Україною" став для неї другим будинком і їй здавалося, що з цією роботою вона зустріне свою старість.

Як повідомляє Politeka.net, Нацрада з ТБ та радіомовлення анулювала ліцензії національних телеканалів Україна, Україна24, НЛО.TV, Футбол ½/3, Індіго tv, ДОНБАС.

Постійна ведуча каналу "Україна" Лілія Ребрик емоційно відреагувала на це у своїй Інстаграмі.

Телеведуча зауважила, що "Ранок з Україною" став для неї другим будинком і їй здавалося, що з цією роботою вона зустріне свою старість. Їй здавалося, що вона має шанс стати звичкою для українців, вони прокидатимуться з нею вранці і зустрічатимуть кожен новий день разом. Але вийшло все несподівано не тек, як здавалося.

"Мені так багато всього здавалося... Стільки планів... І ніколи не здавалося, що така величезна махіна під назвою "Канал Україна" зможе зупинитися в один день, навіть миттєво. Каналу України більше немає... Клята війна забирає в нас майбутнє. Забирає мрії. Забирає плани", - прокоментувала Лілія Ребрик .

Лілія Ребрик додала, що поки не знає, що робитиме далі. Хоча й припустила, що, можливо, перебереться на YouTube.

"Що далі? Може YouTube. Поки не знаю, але сидіти, склавши руки, точно не буду. Ви ж мене знаєте. Зараз найголовніше, щоб ми жили! Люблю всім серцем! Обіймаю кожного", - написала вона.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Українські біженці в Іспанії потрапили до трудового рабства: подробиці викриттяУкраїнські біженці в Іспанії потрапили до трудового рабства: подробиці викриття
Шерон Стоун у золотому боді здивувала несподіваною появою на публіці та стрункою фігуроюШерон Стоун у золотому боді здивувала несподіваною появою на публіці та стрункою фігурою
Шерон Стоун у маленькій чорній сукні з розрізом до стегна приголомшила зовнішнім виглядомШерон Стоун у маленькій чорній сукні з розрізом до стегна приголомшила зовнішнім виглядом
Інна Білоконь показала свою красуню-дочку у день її 23-річчяІнна Білоконь показала свою красуню-дочку у день її 23-річчя
Дорофєєва спровокувала українців новим відео, Кацурін допомагав: "Дякую за контент"Дорофєєва спровокувала українців новим відео, Кацурін допомагав: "Дякую за контент"
Блок рекламы


Похожие новости

"Завжди живий": "Пташка" з "Азовсталі" довела до сліз кадрами з коханим, якого втратила"Завжди живий": "Пташка" з "Азовсталі" довела до сліз кадрами з коханим, якого втратила
Залужний оцінив куму Дзідзьо Цибульську, зірка не стрималася: "Прокоментував..."Залужний оцінив куму Дзідзьо Цибульську, зірка не стрималася: "Прокоментував..."
"До скандалів доходило": Кондратюк висловився про роботу з Могилевською"До скандалів доходило": Кондратюк висловився про роботу з Могилевською
Тарабарова втратила заробіток і зізналася, що думає про зміну професії: "Насправді..."Тарабарова втратила заробіток і зізналася, що думає про зміну професії: "Насправді..."
Блондинка з "Жіночого кварталу" знайшла нову роботу та поділилася радісною новиною: "Нарешті я можу..."Блондинка з "Жіночого кварталу" знайшла нову роботу та поділилася радісною новиною: "Нарешті я можу..."
Ульянова з "Холостяка" обрушилася з критикою на хейтерів через свою роботу: "Смішні тут тільки ви"Ульянова з "Холостяка" обрушилася з критикою на хейтерів через свою роботу: "Смішні тут тільки ви"
"Війна постійно поряд": солістка KAZKA Зарицька дала концерт в укритті, з'явилися кадри"Війна постійно поряд": солістка KAZKA Зарицька дала концерт в укритті, з'явилися кадри
Безробітну Лілію Ребрик запросили до нового проекту, зірка заінтригувала: "Готуємось до..."Безробітну Лілію Ребрик запросили до нового проекту, зірка заінтригувала: "Готуємось до..."
"Побудьте в тиші": Ребрик після звільнення з телебачення звернулася до зневірених українців"Побудьте в тиші": Ребрик після звільнення з телебачення звернулася до зневірених українців
Лідер "Бумбокс" Хливнюк різко звернувся до українців після емоційного концерту у Празі: "Робіть свою роботу"Лідер "Бумбокс" Хливнюк різко звернувся до українців після емоційного концерту у Празі: "Робіть свою роботу"
Последние новости

Подгружаем последние новости