Торгівля студентськими квитками та страшні діагнози: СБУ повідомила про ліквідацію кількох «схем ухилянтів»

Служба безпеки заявила, що заблокувала відразу три схеми ухилення від мобілізації у різних регіонах України, а серед причетних до їх організації начальник військкомату та голова військово-лікарської комісії у Харкові та завідувач кафедри одного з інститутів на Закарпатті, інформує ZN.ua.

Торгівля студентськими квитками та страшні діагнози: СБУ повідомила про ліквідацію кількох «схем ухилянтів»

Так, у Харкові голова військово-лікарської комісії за гроші вписувала важкі діагнози в медкартки призовників. При цьому її спільник, керівник воєнкомату, який своїм підписом завіряв висновки про непридатність клієнтів до військової служби за станом здоров’я.

Вартість таких «послуг» становила від 1 до 8 тис. доларів США – сума залежала від терміновості виготовлення фальшивки.

Представнику ТЦК повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 3 ст. 332 (сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення).

Дії голови медкомісії кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

На Закарпатті, у свою чергу, завідувач кафедри соціальної роботи одного з місцевих інститутів продавав ухилянтам студентські квитки.

Це йому вдавалось завдяки оформленню своїх клієнтів на навчання «поза конкурсом» і навіть без складання вступних іспитів, оскільки він очолював вступну комісію вишу.

Після зарахування до навчального закладу ухилянти претендували на відтермінування призову.


Ірина Знась, ZN.ua

Интересные новости
Полнометражное порно Ксении Собчак
В России запретили ходить по улице без трусов
Ирина Билык написала стихотворение о войнеИрина Билык написала стихотворение о войне
Алина Кабаева родила Путину сына. Фото
Эксклюзивное фрик-шоу: как низко готовы пасть скандальные звезды (ФОТО)
Блок рекламы


Похожие новости

В Україну екстрадували організатора «схем для ухилянтів», який переховувався в ЄС
Діти гинуть через оскаженілого діда: Осадча висловилася про страшні наслідки обстрілу КиєваДіти гинуть через оскаженілого діда: Осадча висловилася про страшні наслідки обстрілу Києва
СБУ повідомила про підозру блогеркам, які знімали роботу ППО 16 травняСБУ повідомила про підозру блогеркам, які знімали роботу ППО 16 травня
Шер повідомила про смерть мами: що відомо про 96-річну Джорджію ГолтШер повідомила про смерть мами: що відомо про 96-річну Джорджію Голт
Зятя Сумської можуть мобілізувати, акторка розповіла про стан доньки через це: "Найстрашніша тема..."Зятя Сумської можуть мобілізувати, акторка розповіла про стан доньки через це: "Найстрашніша тема..."
Зірка "Жіночого кварталу" повідомила українцям несподівану новину: "Я пішла на дуже вагомий крок"Зірка "Жіночого кварталу" повідомила українцям несподівану новину: "Я пішла на дуже вагомий крок"
Вакарчук із "Океану Ельзи" захопив безстрашністю, побувавши під носом у окупантів: "Передаємо привіт..."Вакарчук із "Океану Ельзи" захопив безстрашністю, побувавши під носом у окупантів: "Передаємо привіт..."
Влада Київщини повідомила, яким буде опалювальний сезонВлада Київщини повідомила, яким буде опалювальний сезон
Весільна церемонія Трінчер зірвана, наречена крізь сльози повідомила деталі: "Я не хочу, щоб мені..."Весільна церемонія Трінчер зірвана, наречена крізь сльози повідомила деталі: "Я не хочу, щоб мені..."
Полякова повернулася в Україну і повідомила про серйозні зміни в житті, які чекають на її сім'ю: "Це було дуже важке рішення..."Полякова повернулася в Україну і повідомила про серйозні зміни в житті, які чекають на її сім'ю: "Це було дуже важке рішення..."
Последние новости

Подгружаем последние новости