Вакарчук із "Океану Ельзи" захопив безстрашністю, побувавши під носом у окупантів: "Передаємо привіт..."

Вакарчук із "Океану Ельзи" захопив безстрашністю, побувавши під носом у окупантів: "Передаємо привіт..."

Відомий музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук приїхав до українських захисників у Херсонську область.

Як пише Politeka.net , з початком широкомасштабного наступу на Україну Святослав Вакарчук поспішив вступити до лав захисників. Як розповів виконавець, він має звання лейтенанта ЗСУ, а Львівська військово-цивільна адміністрація дала йому завдання – підтримувати українців.

Святослав Вакарчук регулярно відвідує найгарячіші точки на карті України і цього разу не став винятком. Музикант приїхав до Херсонської області, де тривають активні бої за визволення нашої землі від російського окупанта.

Артист записав ролик разом із воїнами 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила з Львівщини.

"Передаємо привіт всій Львівщині. Передаємо привіт всій Галичині. Слава Україні", - сказав Вакарчук.

Українці захопилися побаченим, вони просять музиканта передати вітання нашим воїнам та подякувати за захист. Також багато хто захопився сміливістю та безстрашністю артиста.

"Безстрашний ви людина, дякую вам за все",

"Слава нашим воїнам! Бережіть себе. Ви просто молодці! Молимося за вас. Дякую, Святославе, що підтримуєте наших мужніх хлопців", - писали фоловери.


Ирина Юрченко, politeka.net

Интересные новости
Помер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозуПомер поет Валерій Вінарський, який був "символом" Андріївського узвозу
Блок рекламы


Похожие новости

Поліція затримала чоловіка, який захопив заручників в німецькій аптеціПоліція затримала чоловіка, який захопив заручників в німецькій аптеці
На фронті рятував поранених: від вогню окупантів загинув український журналістНа фронті рятував поранених: від вогню окупантів загинув український журналіст
"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами"Дуже тепла атмосфера": улюблениця Вакарчука Соловій зустрілася з військовими та похвалилася букетами
Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук заговорив про засудження відомої співачки: "За виконання нашої пісні..."Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук заговорив про засудження відомої співачки: "За виконання нашої пісні..."
Улюблениця Вакарчука Соловій розговорилася про свою старість: "Запам'ятайте мене такою..."Улюблениця Вакарчука Соловій розговорилася про свою старість: "Запам'ятайте мене такою..."
Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук поділився незвичним образом на підтримку українців: "Справжній, сміливий"Лідер "Океан Ельзи" Вакарчук поділився незвичним образом на підтримку українців: "Справжній, сміливий"
Улюбленка Вакарчука Соловій засвітилася в компанії ефектного красеня: "Це що, Жадан..."Улюбленка Вакарчука Соловій засвітилася в компанії ефектного красеня: "Це що, Жадан..."
"Це не було моєю метою": Соловій розповіла, як стала радницею Вакарчука на "Голосі країни""Це не було моєю метою": Соловій розповіла, як стала радницею Вакарчука на "Голосі країни"
Улюблениця Вакарчука Соловій поділилася кадрами з ванної: особисті кадриУлюблениця Вакарчука Соловій поділилася кадрами з ванної: особисті кадри
Улюблениця Вакарчука Соловій показала свою натуральну красу в старенькому пальті: "Хто як не ти"Улюблениця Вакарчука Соловій показала свою натуральну красу в старенькому пальті: "Хто як не ти"
Последние новости

Подгружаем последние новости