Якби Бахмут не тримався, українці б уже оборонялися зовсім в інших місцях – Данілов
Секретар РНБО наголосив на важливості захисту Бахмута й заперечив оточення ворогом міста, інформує
![Якби Бахмут не тримався, українці б уже оборонялися зовсім в інших місцях – Данілов](https://novostey.com/i4/2023/03/06/770747ce852ec668c6170395773e5159.jpg)
Оборона міста Бахмут Донецької області вкрай важлива для України. Прорив російських окупантів на цьому напрямку міг би призвести до значної зміни ситуації на фронті, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у ефірі
"Те що, відбувається сьогодні на цьому напрямку – це стримування агресора … Якщо б Бахмут не тримався, то зовсім в інших містах відбувалася б на сьогоднішній день вже оборона нашої країни. І ця фортеці "Бахмут", яка дійсно стала фортецею – це важлива річ для оборони всієї нашої держави. Для нас це дуже-дуже важливо", – наголосив він.
За словами Данілова, ситуація в районі міста залишається "дуже гарячою" і складною, "але контрольованою". Під час засідання Ставки верховного головнокомандувача 6 березня оборона Бахмута стала однією з ключових тем.