Росіяни крадуть гроші, які платять жителі окупованих територій за електроенергію
На потужностях українських обленерго окупанти створили псевдопідприємство «Таврія-Енерго»
![Росіяни крадуть гроші, які платять жителі окупованих територій за електроенергію](https://novostey.com/i4/2022/08/07/70bcd36ecde50f244f40522c32ce8459.jpg)
Росіяни вкрали потужності українського обленерго на окупованих територіях і створили власне псевдопідприємство «Таврія-Енерго». Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров.
За його
Жителі Мелітополя та інших окупованих територій отримують електроенергію виключно з українських електростанцій, адже, як відомо, енергосистема України була відключена від російської 22 лютого.
«Тому всі гроші, які надходять від мелітопольців за електроенергію в каси псевдопідприємтсва «Таврія Енерго», нахабно викрадаються окупантами та їхніми поплічниками», - резюмував Федоров.