CNN: Росія обклала свої Ту-95 шинами, експерти пояснили, чи це допоможе

Експерти допускають, що в кращому випадку шини можуть захистити літаки від осколків за певних умов.

Армія Росії почала покривати деякі зі своїх літаків автомобільними шинами, що, на думку експертів, може бути імпровізованою спробою захистити їх від ударів безпілотників України. Останнім часом українські БПЛА все частіше атакують російські військові аеродроми, інформує ZN.ua.

CNN: Росія обклала свої Ту-95 шинами, експерти пояснили, чи це допоможе

На супутникових знімках з авіабази в Енгельсі, зроблені компанією Maxar, видно два стратегічні бомбардувальники Ту-95 з автомобільними шинами на верхній частині фюзеляжу.

Експерти сказали CNN, що це може бути грубою спробою не тільки додати ще один рівень захисту від українських безпілотників, але й зменшити видимість літаків, особливо вночі.

За словами Франциско Серра-Мартінса з компанії-виробника безпілотників One Way Aerospace, цей крок може мати обмежений ефект.

«Це може зменшити тепловий слід відкритих стратегічних авіаційних засобів, розміщених на перонах аеродромів, але вони все одно будуть помітні для інфрачервоних камер», - сказав він в інтерв'ю CNN.

«Хоч це має доволі безглуздий вигляд, росіяни, схоже, намагаються зробити все можливе, щоб посилити захист літаків, які в іншому випадку будуть легкою здобиччю. Чи спрацює це, залежить від того, яка боєголовка встановлена на ракеті чи безпілотнику», - сказав OSINT-дослідник Стівен Воткінс.

Він додав, що шини можуть бути використані для того, щоб осколки від вибуху над літаком не пробивали його. Військовий чиновник НАТО прокоментував CNN, що Альянс знав про ці шини.

«Ми вважаємо, що вони призначені для захисту від безпілотників. Ми не знаємо, чи матиме це якийсь ефект», - сказав співрозмовник видання.


Лесь Димань, ZN.ua

Интересные новости
Польські фермери блокуватимуть кордон до наступного рокуПольські фермери блокуватимуть кордон до наступного року
Блок рекламы


Похожие новости

Данілов: Росіяни хочуть спровокувати в Україні ситуацію, яка була під час революції 1917-1921 роківДанілов: Росіяни хочуть спровокувати в Україні ситуацію, яка була під час революції 1917-1921 років
Росія тримає дітей вивезених з України у 43 “таборах перевиховання”Росія тримає дітей вивезених з України у 43 “таборах перевиховання”
Росіяни завезли на захоплені території працівників із РФ для ремонту військової технікиРосіяни завезли на захоплені території працівників із РФ для ремонту військової техніки
Снайдер про русифікацію окупованих територій: росіяни не можуть показати себе через щось творче, тому нічого позитивного не виходитьСнайдер про русифікацію окупованих територій: росіяни не можуть показати себе через щось творче, тому нічого позитивного не виходить
Японська відомство з ліквідації наслідків аварії на Фукусімі допоможе УкраїніЯпонська відомство з ліквідації наслідків аварії на Фукусімі допоможе Україні
Росіяни збили ATACMS, яких не було - ISWРосіяни збили ATACMS, яких не було - ISW
ГУР: Росіяни мобілізують щомісяця понад 20 тисяч осібГУР: Росіяни мобілізують щомісяця понад 20 тисяч осіб
У Повітряних силах розповіли про нові тактичні прийоми росіянУ Повітряних силах розповіли про нові тактичні прийоми росіян
Росіяни вперше застосували на фронті важку вогнеметну систему ТОС-2 "Тосочка"Росіяни вперше застосували на фронті важку вогнеметну систему ТОС-2 "Тосочка"
Сили оборони уразили новітній міномет, який Росія почала застосовувати кілька днів томуСили оборони уразили новітній міномет, який Росія почала застосовувати кілька днів тому
Последние новости

Подгружаем последние новости