Данілов спробував пояснити, що означають слова Зеленського «політично дотиснути демілітаризацію Росії» у Криму

Секретар РНБО заявив, що росіяни мають піти

Секретар РНБО України Олексій Данілов на Київському безпековому форумі спробував пояснити, що означають слова президента Володимира Зеленського про можливість «політично дотиснути демілітаризацію Росії на території українського Криму» після того, як ВСУ вийдуть до окупованого півострову, інформує ZN.ua.

Данілов спробував пояснити, що означають слова Зеленського «політично дотиснути демілітаризацію Росії» у Криму
© Скріншот Youtube

«Це означає, що росіяни мають піти з нашого Криму. Туди мають повернутися ті люди, які там безпосередньо знаходились до 2014 року. Перш за все, кримські татари мають отримати свою домівку, повернутися до себе додому, до своїх предків. І українці, які свого часу перебували там, теж мають повернутися. Саме це це і означає», – сказав Данілов, відповідаючи на запитання модератора на Київському безпековому форумі 5 вересня.

Жодних інших пояснень стосовно «політично дотиснути» та «демілітаризації Росії» Данілов не надав. Уточнюючих запитань не пролунало.

Нагадаємо, що президент Зеленський заявив про можливу «демілітаризацію Росію» на території Криму в інтерв'ю ведучій Наталії Мосейчук, відповідаючи на запитання, чому він не впевнений, що «ми повинні говорити про військову деокупацію Криму»?

Раніше секретар РНБО Данілов заявив, що Крим, найімовірніше, доведеться звільняти саме військовим шляхом. Він зауважив, що війна не вважатиметься завершеною без деокупації півострова.


Стас Константинов, ZN.ua

Интересные новости
Польські фермери блокуватимуть кордон до наступного рокуПольські фермери блокуватимуть кордон до наступного року
Блок рекламы


Похожие новости

Данілов: Росіяни хочуть спровокувати в Україні ситуацію, яка була під час революції 1917-1921 роківДанілов: Росіяни хочуть спровокувати в Україні ситуацію, яка була під час революції 1917-1921 років
Данілов про підзвітність військової допомоги США: "Таємниць немає. Ми із задоволенням готові надати всю інформацію"Данілов про підзвітність військової допомоги США: "Таємниць немає. Ми із задоволенням готові надати всю інформацію"
Шуфрич залишиться членом Комітету з питань свободи словаШуфрич залишиться членом Комітету з питань свободи слова
Комітет свободи слова очолив депутат, який пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комуналкуКомітет свободи слова очолив депутат, який пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комуналку
Ходжес назвав підхід ЗСУ до деокупації Криму "витонченим"Ходжес назвав підхід ЗСУ до деокупації Криму "витонченим"
Пекін різко відреагував на слова Подоляка про слабкий інтелектуальний потенціал: "Має дати роз'яснення"Пекін різко відреагував на слова Подоляка про слабкий інтелектуальний потенціал: "Має дати роз'яснення"
ГУР про звільнення "вишок Бойка": "Росіян досить сильно відсунули до берегів Криму, вони втрачають вплив у морі"ГУР про звільнення "вишок Бойка": "Росіян досить сильно відсунули до берегів Криму, вони втрачають вплив у морі"
Маск говорив з послом РФ перед тим, як зірвав українську операцію в Криму – PoliticoМаск говорив з послом РФ перед тим, як зірвав українську операцію в Криму – Politico
Глава МЗС Кулеба назвав єдине питання, у якому не зміг виконати доручення ЗеленськогоГлава МЗС Кулеба назвав єдине питання, у якому не зміг виконати доручення Зеленського
Словаччина замінить радянські системи ППО сучаснимиСловаччина замінить радянські системи ППО сучасними
Последние новости

Подгружаем последние новости