Meta ввела цензуру на тему переривання вагітності

Відтепер у соцмережах компанії не буде постів із «пігулками для аборту» та відповідними послугами, інформує ZN.ua.

Meta ввела цензуру на тему переривання вагітності
© The Verge

Компанія Meta ввела цензурування публікацій та хештегів, які стосуються переривання вагітності. Про це повідомляє NBC News.

У Instagram та Facebook видалено деякі пости та обмежено пошук по двох хештегах, пов'язаних з таблетками для переривання вагітності: «пігулки для аборту» та «міфепристон». Їх приховали, бо «деякі публікації можуть не відповідати рекомендаціям спільноти Instagram».

Також є повідомлення, що компанії, які роблять аборти та просто користувачі скаржилися на автоматичне видалення постів на цю тему. Щоправда, після звернення у службу підтримки зі скаргою, дописи відновлюють.

Коментуючи те, що відбувається, Meta посилається на політику компанії щодо «регульованих товарів». Так, «контент, який намагається купити, продати, обміняти, подарувати, запросити чи пожертвувати фармацевтичні препарати, заборонено».

Прессекретар Meta Енді Стоун підтвердив у твіті в понеділок, що компанія не дозволить особам продавати фармацевтичні препарати на своїй платформі, але дозволить вміст, який ділиться інформацією про те, як отримати доступ до таблеток. Стоун визнав деякі проблеми із застосуванням цієї політики на своїх платформах, зокрема Facebook та Instagram.

Користувачі соцмереж пов'язують такі зміни із рішенням Верховного суду США, яке позбавляє конституційного захисту процедури аборту.


Дубенко Вадим, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости