Формат Кубка Украина будет изменен

В случае ничейных исходов в 1/4 и 1/2 финала буду проводиться повторные матчи

"Динамо" и "Шахтеру" вряд ли доведется встретиться до финала. Фото М. Кучнева

На совместном заседании центрального совета ПФЛ были внесены изменения в формат Кубка Украины. В 1/4 и 1/2 финала команды, сыгравшие вничью, должны будут провести ответный матч на поле клуба, который в первой встрече выступал в качестве гостей. При этом мячи, забитые на выезде, учитываться не будут. Если же победителя не определят в основное время второго матча, то команды сыграют два тайма по 15 минут и, при необходимости, пробьют пенальти. Ранее на каждой из стадий — и 1/4, и 1/2 финала — команды в обязательном порядке играли дома и в гостях.

Усик прибув до Саудівської Аравії на бій з Ф'юрі
Зірковий футболіст ПСЖ Мбаппе оголосив про відхід з клубу

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Бій Усика та Ф'юрі у грудні не відбудеться – ЗМІБій Усика та Ф'юрі у грудні не відбудеться – ЗМІ
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
На цих вихідних на Київському іподромі відбудеться відкриття бігового сезонуНа цих вихідних на Київському іподромі відбудеться відкриття бігового сезону
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Переговори провалилися: бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу не відбудетьсяПереговори провалилися: бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу не відбудеться
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу