Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування

Спортсменка перемогла на дистанції 200 метрів у Польщі.

Українська каноїстка Людмила Лузан стала переможницею етапу Кубка світу з веслування на каное, який стартував у польському місті Познань, інформує ZN.ua.

Людмила Лузан
© Федерація каное України / Facebook

26-річна спортсменка проводила свій перший міжнародний старт у новому сезоні та стала чемпіонкою на дистанції 200 метрів з результатом 47,65 секунди. Вона випередила двох представниць Китаю – Лін Венхун (47,98) та Чанвен Шуай (48,31).

Для Лузан це перше золото Кубка світу у кар'єрі на дистанції 200 метрів серед одиночок. Варто зазначити, що це єдина олімпійська дистанція у жінок на каное-одиночках.

Українська каноїстка Людмила Лузан є володаркою срібла та бронзи Олімпіади у Токіо.

Данило Слесь, ZN.ua

Втратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоніВтратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоні
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики