Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби

Українська спортсменка виграла срібло.

Українка Юлія Ткач-Остапчук стала віце-чемпіонкою чемпіонату світу з боротьби у сербському Белграді, інформує ZN.ua.

© Фото из открытых источников

У фіналі українська спортсменка у ваговій категорії до 59 кг поступилася китаянці Чжан Ці (1:4).

На шляху до медалі українка залишила за бортом чемпіонату світу росіянку Анастасію Сідельникову (5:4), норвежку Готелі Хої (5:0) та німкеню Олену Бруггер (2:0).

Для Юлії Ткач-Остапчук це срібло рівня чемпіонату світу стало другим у кар'єрі та другим для України на нинішньому ЧС. Раніше бронзу виграв Василь Михайлов.

Нагадаємо, Міжнародна федерація боротьби (UWW) допустила на чемпіонат світу росіян у "нейтральному" статусі, серед яких борці Абдулрашид Садулаєв, Заурбек Сідаков та Заур Угуєв, які брали участь у мітингу на "Лужниках" на підтримку анексії Криму та війни в Україні.

Олексій Леонічев, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Україна виступить на Олімпіаді-2024 навіть за участю нейтральних російських спортсменів – ГутцайтУкраїна виступить на Олімпіаді-2024 навіть за участю нейтральних російських спортсменів – Гутцайт
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу