Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції

Збірна України успішно виступила у Монпельє.

Збірна України виграла друге золото на етапі Кубка світу з артистичного плавання у французькому Монпельє, інформує ZN.ua.

© Ukrainian synchronized swimming / Facebook

Українки стали найкращими в акробатичній програмі. Команду представляли Марта Фєдіна, Марина та Владислава Алексієви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко.

Українки набрали 260,2750 бала та випередили збірні США (252,0000) та Китаю (247,0583).

(фото – Ukrainian synchronized swimming)

Для збірної України це вже третя медаль на турнірі у Монпельє. Раніше у соло технічної програми срібло виграла Марта Фєдіна, а сестри Алексієви стали чемпіонками серед дуетів у довільній програмі.

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Футболіст збірної Франції перейшов із "Баварії" до "Інтера"Футболіст збірної Франції перейшов із "Баварії" до "Інтера"
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики