17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду

Загалом українці виграли дві медалі турніру.

Український стрибун у воду Олексій Середа став призером першого етапу оновленого Кубка світу у китайському Сіані, інформує ZN.ua.

Середа посів друге місце в Китаї
© Facebook/НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team

17-річному спортсмену вдалося набрати 518,30 балів, що принесло йому підсумкове друге місце та срібну медаль. Переможцем став китаєць Хао Янг (574,40).

Відео стрибка Середи

Це був заключний день змагань. Раніше Середа та Кирило Болюх виграли бронзу турніру у синхронних стрибках із 10-метрової вежі.

Варто зазначити, що нинішній сезон складатиметься з двох етапів Кубка світу та Суперфіналу у Берліні, який відбудеться у серпні після чемпіонату світу.

Данило Слесь, ZN.ua

Міжнародна шахова федерація не підтримала повернення росіян під своїм прапором

Українець здобуває "срібло" на Олімпіаді-2024 у стрільбі з гвинтівкиУкраїнець здобуває "срібло" на Олімпіаді-2024 у стрільбі з гвинтівки
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Можливий майбутній суперник Ломаченко завоював титул WBC у легкій вазіМожливий майбутній суперник Ломаченко завоював титул WBC у легкій вазі
Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"
На фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батутіНа фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батуті
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України