"Шахтер" будет хозяином в финале Кубка

Жребий избрал "горняков" хозяевами решающего поединка Кубка Украины

В решающем матче за этот трофей встретятся заклятые соперники -
В решающем матче за этот трофей встретятся заклятые соперники - "Шахтер" и "Динамо". Фото М. Койфмана

Донецкий "Шахтер" станет командой-хозяйкой финала Кубка Украины седьмого мая в Харькове.

По результатам жеребьевки, на которой присутствовали представитель донецкого "Шахтера" Дамир Зиннатуллин и пресс-аташе киевского "Динамо" Алексей Семененко, и был определен хозяин.

Финал Кубка Украины состоится 7 мая на харьковском стадионе "Металлист".

Сегодня по материалам ФФУ

Усик прибув до Саудівської Аравії на бій з Ф'юрі
Зірковий футболіст ПСЖ Мбаппе оголосив про відхід з клубу

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Бій Усика та Ф'юрі у грудні не відбудеться – ЗМІБій Усика та Ф'юрі у грудні не відбудеться – ЗМІ
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
На цих вихідних на Київському іподромі відбудеться відкриття бігового сезонуНа цих вихідних на Київському іподромі відбудеться відкриття бігового сезону
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Переговори провалилися: бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу не відбудетьсяПереговори провалилися: бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу не відбудеться
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу