Бюджет Кубка РЖД составит 5 млн. евро

Это на миллион меньше, чем в первом розыгрыше "железнодорожного" Кубка

Первым победителем Кубка РЖД стал голландский ПСВ. Фото AFP

Бюджет Кубка РЖД в этом году составит 5 миллионов евро. Об этом рассказал президент "Локомотива" Николай Наумов на пресс-конференции, посвященной этому турниру.

"Могу сказать, что в этом году бюджет Кубка РЖД будет меньше, чем в прежнем. Если в прошлом году мы потратили 6 миллионов евро, то в этом году рассчитываем на 5. Кроме того, турнир должен окупиться. Вся прибыль будет навправлена в детский фонд "Расправь крылья", с которым сотрудичает "Локомотив". Цены на билеты составят от 200 от 2000 рублей. Реализовывать их будем по прежней схеме – один билет на два матча.

Кубок РЖД обслужат две бригады арбитров – одна российская, другая иностранная. Руководить судейскими бригадами будет глава Инспекторского комитета РФС Алексей Спирин", – сказал Наумов.

Сегодня по материалам Спорт сегодня

Усик прибув до Саудівської Аравії на бій з Ф'юрі
Зірковий футболіст ПСЖ Мбаппе оголосив про відхід з клубу

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання