Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання

Марта Фєдіна перемогла на змаганнях у Канаді.

Марта Фєдіна перемогла у технічному соло
© НОК України

Українська спортсменка Марта Фєдіна стала переможницею першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання.

Змагання стартували у канадському Маркемі.

Фєдіна виступила в технічному соло з програмою під композицію "Чарівна скрипка" та набрала 245,2917 бала, що дозволило їй посісти перше місце та виграти історичну золоту медаль.

До трійки найкращих у цій дисципліні увійшли японка Юкіко Інуї та канадка Одрі Ламот.

Відео виступу Марти Фєдіної (з 40:40)

21-річна Марта Фєдіна є лідером збірної України із артистичного плавання. Разом із командою вона виборола дві бронзи Олімпіади-2020 у Токіо, а також багаторазово вигравала медалі чемпіонатів світу та Європи.

Данило Слесь, ZN.ua

Втратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоніВтратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоні
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023