Украинка Вита Семеренко завоевала "бронзу" на этапе Кубка мира по биатлону

Украинская биатлонистка Вита Семеренко стала третьей в спринте на этапе Кубку мира в австрийском Хохфильцене

Украинская биатлонистка Вита Семеренко стала третьей в спринте на этапе Кубка мира в австрийском Хохфильцене, передает УНИАН.

Она не допустила сегодня ни одного промаха и уступила лишь двум россиянкам: Светлане Слепцовой (1 промах) на 16,6 секунд и Екатерине Юрьевой (без промахов) на 13,9 секунды.

Сегодняшняя "бронза" стала лучшим достижением 22-летней украинки за всю историю ее выступлений на этапах Кубка мира.

Другие украинские биатлонистки продемонстрировали такие результаты: Валя Семеренко стала 20-й с тремя промахами и отставанием от первого места на 1 мин 37,1 сек, Оксана Хвостенко - 24-й с одним промахом и отставанием в 1 мин 45,9 сек, Елена Подгрушина - 29-й с одним промахом и отставанием в 2 мин 3,5 сек, Лилия Вайгина-Ефремова - 36-й с тремя промахами и отставанием 2 мин 12,4 сек, Инна Супрун - 82-й с 5-ма промахами и отставанием 4 мин 15,6 сек.

После сегодняшнего успеха Вита Семеренко стала лучшей украинкой и в общем зачете она занимает 13 место, имея 171 балл. Лидером общего зачета стала россиянка Слепцова - 327 баллов.

Напомним, что в феврале 2008 года на чемпионате мира по биатлону в Остерсунде две бронзовые медали завоевала Оксана Хвостенко .

Усик прибув до Саудівської Аравії на бій з Ф'юрі
Зірковий футболіст ПСЖ Мбаппе оголосив про відхід з клубу

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання