МВС офіційно віджимає у «Укргазвидобування» санаторій в Трускавці

МВС офіційно віджимає у «Укргазвидобування» санаторій в ТрускавціМіністерство внутрішніх справ ініціювало безоплатну передачу йому санаторію-профілакторію «Едельвейс» в Трускавці Львівської області, який належить ПАТ «Укргазвидобування».

Про це йдеться в проекті розпорядження Кабміну, який виносився на засідання урядового комітету під головуванням першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва 24 жовтня.

В пояснювальній записці МВС вказало, що санаторій не відносить до об’єктів профільної діяльності «Укргазвидобування» і не використовується в процесі транспортування та зберігання природного газу. В разі передачі санаторію МВС на його базі буде створено центр з медичної реабілітації поранених та хворих бійців АТО.

При погодженні проекту уряду Міністерство юстиції зауважило, що передача санаторію відбувається в порушення Господарського кодексу, який передбачає, що відчуження майна здійснюється на основі рішення його власника. Але в доданих до проекту уряду документах таке погодження від «Укргазвидобування» відсутнє.


МВС офіційно віджимає у «Укргазвидобування» санаторій в ТрускавціНатомість є витяг з протоколу засідання 30 червня правління ПАТ «НАК «Нафтогаз України» – одноосібного акціонера «Укргазвидобування», де було прийнято рішення про продаж за ринковими цінами землі та будівлі санаторію «Едельвейс» за погодженням з Кабміном.

В презентованих урядових документах міститься копія засідання правління «Нафтогазу», з якого відомо, що «Укргазвидобування» само ініціювало продаж санаторію. Кошти від продажу майна держкомпанія планувала використати для своєї господарської діяльності. В протоколі засідання правління «Нафтогазу» вказано, що первісна загальна вартість «Едельвейсу» складала 15,47 млн грн. На сайті санаторію вказано, що він був відкритий в 2002 році. В перерахунку на середній курс гривні до долара в 2002 році вартість його будівництва склала $2,90 млн. Зараз «Укргазвидобування» вказує, що нинішня залишкова вартість санаторію 15,14 млн грн., або $569 тис.

Санаторій «Едельвейс» знаходиться в Трускавці, на вул. Л. Курбаса 11 та 11/1. Кадастровий1 номер земельної ділянки – 4611500000:03:007:0047.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Бывший топ-менеджер Бахматюка возглавила ГПЗКУБывший топ-менеджер Бахматюка возглавила ГПЗКУ
В Крым поставили генераторы немецкой МАNВ Крым поставили генераторы немецкой МАN
Заброшены и разграблены: В сети появились фото отжатых украинских супермаркетов в «ЛНР»Заброшены и разграблены: В сети появились фото отжатых украинских супермаркетов в «ЛНР»
Конотопський авіазавод замовив швейцарським юристам представницькі послуги на $379 тисяч
Будут ли получать пенсию безработные  украинцыБудут ли получать пенсию безработные украинцы
Блок рекламы


Похожие новости

«Укргазвидобування» розіграло між улюбленими охоронцями вже 193 мільйони
«Укргазвидобування» замовило Пінчуку труб ще на мільярд
Хорватська «Crosco» отримає ще півмільярда «Укргазвидобування» за буріння на Харківщині й Полтавщині
Швейцарці отримають 66 мільйонів «Укргазвидобування» за буріння на Харківщині та Полтавщині
Із травня барит для «Укргазвидобування» за 41 мільйон подешевшав іще на 10%
«Укргазвидобування» за 117 мільйонів скупилось автокранами МАЗ дешевше від комунальників
Швейцарці виграли півмільярда «Укргазвидобування» на родовища Харківщини і Полтавщини
Армія заправилась бензином в «Укргазвидобування» на 116 мільйонів
Німецькі власники «Такрому» виграли 121 мільйон «Укргазвидобування» на родовища Харківщини і Полтавщини
«Укргазвидобування» замовило «Укрзалізниці» перевезень на 100 мільйонів (прейскурант на послуги)
Последние новости

Подгружаем последние новости