Суд заарештував рахунки фірми, якій Житомирський бронетанковий допоміг ухилитися від 3 мільйонів податків

Державна фіскальна служба підозрює посадовців ДП «Житомирський бронетанковий завод» у змові з ТОВ «Партнер Центр Лтд», що дозволило останньому ухилитися від сплати 3,38 млн грн. податків.

Про це стало відомо з ухвали Шевченківського районного суду м. Києва, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження №32015100000000264.

Слідство встановило, що протягом 2013-2015 років «Партнер Центр Лтд» поставляло на Житомирський бронетанковий завод комплектуючі до приладів спостереження та запчастини для БМП та БТР. В податковій звітності фірма вказала, що обладнання закупила у ТОВ «Арматех Буд», ТОВ «Профі Хаус» та ТОВ «Укрінжинірінг Він».

ДФС встановило, що у вказаних підприємств відсутні можливості для ведення господарської діяльності. Під час розслідування засновники «Арматех Буд», ТОВ «Укрінжинірінг Він» та ТОВ «Профі Хаус» зізналися, що вони зареєстрували фірми за грошову винагороду, господарської діяльності не вели. Засновники перших двох підприємств минулого квітня Печерський райсудом столиці були засуджені за фіктивне підприємництво. Також було встановлено, що ці фірми по податковій звітності не закуповували обладнання для бронетехніки, а показували торгові операції з закупівлі тачок, рукавець та будівельних матеріалів.

ДФС вважають, що «Партнер Центр ЛТД» тільки по документам поставляло обладнання для бронетанкового заводу.

В суді слідчий клопотав про арешт банківських рахунків фірми і суд це клопотання задовольнив.

Навесні 2015 року обов’язки керівника ЖБТЗ виконував Михайло Мосін. Раніше він був засуджений за службове підроблення коли очолював ««Херсонелектротранс». З літа 2015 року по лютий 2017 рік «ЖБТЗ» очолював Олексій Бабіч – брат заступника керівника апарату директора «Укроборонпрому» Андрія Бабича. Нині він керує ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова». До 2015 року «ЖБТЗ» очолював Сергій Бутенко. Правоохоронці звинувачували його у причетності до розтрати 18 млн грн.,які були виділені на ремонт бронетехніки для АТО.

Засновниками «Партнер Центр Лтд»Михайло Митяєв та Олександр Буряк.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В Украине деградированы десятки миллионов гектаров почвВ Украине деградированы десятки миллионов гектаров почв
Курс евро до конца октября подорожает до 35 гривен  - экономистКурс евро до конца октября подорожает до 35 гривен - экономист
Польша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФПольша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФ
"Нафтогаз" в 2017 году увеличил закупку газа на 3,1 миллиарда кубометров"Нафтогаз" в 2017 году увеличил закупку газа на 3,1 миллиарда кубометров
Нацполиция сообщила об отказе скандальной "Трейд Коммодити" в закупке топливаНацполиция сообщила об отказе скандальной "Трейд Коммодити" в закупке топлива
Блок рекламы


Похожие новости

НАБУ підозрює Київський бронетанковий в підміні броні в БТРах з бельгійської на паршивуНАБУ підозрює Київський бронетанковий в підміні броні в БТРах з бельгійської на паршиву
Одеські портовики розіграли 6 мільйонів за чотири «Фольксвагени»Одеські портовики розіграли 6 мільйонів за чотири «Фольксвагени»
«Укрпошта» за 28 мільйонів купила газ дешевший від прайсів «Нафтогазу»
«Прокладка» без досвіду взяла 140 мільйонів на житло і госпіталь ДПСУ за таємними цінами
Авіатори «Укроборонпрому» купили підшипники у фірми, підозрюваної у фіктивних поставках запчастин
Аеропорт Запоріжжя дав рідній фірмі екс-директора «Украероруху» 36 мільйонів на німецьку систему посадки
Єрмолаєв продав «Укргазвидобуванню» німецький стріловий кран за 38 мільйонів
Білорусів викинули з тендеру на обхід Києва за 114 мільйонів, бо їм планували відмовити в асфальті
За рік мішки для «Сумихімпрому» від оточення Фірташа за 74 мільйонів трохи подешевшали
Освітяни Кіровоградщини купили вугілля на 6 мільйонів, побивши літній рекорд на антрацит
Последние новости

Подгружаем последние новости