Син Порошенка зберігає третину мільйона доларів в міжнародних банках, а батьковому «МІБі» тримає якісь копійки

Народний депутат Олексій Порошенко (БПП) зберігає більше $200 тис та майже 140 тис євро в іноземних банках.

Про це повідомляє проект «Народне НАЗК».

Рахунки сина президента України розміщені в «Citibank» та «BNP Paribas», обидва банки входять до міжнародних фінансових груп.

При цьому, його батько Петро Порошенко є власником найбільшої частки в українському «Міжнародному інвестиційному банку». У ньому Порошенко-молодший зберігає трохи більше 15 тис євро. Ще він разом з дружиною Юлією тримають в готівці 374 тис грн, 172 тис євро та $182 тис.

Акції «Міжнародного інвестиційного банку», бенефіціаром якого є Петро Порошенко, також мають його бізнес-партнери Ігор Кононенко, Олег Зімін та Олег Гладковський.

Син Порошенка зберігає третину мільйона доларів в міжнародних банках, а батьковому «МІБі» тримає якісь копійки

В списку українських високопосадовців, які тримають кошти в іноземних фінустановах, декілька іноземних реформаторів і менеджерів, п’ятеро народних депутатів, перший заступник директора НАБУ, заступник міністра юстиції та одна суддя. Найбільший серед них вклад зробив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський, який тримає в американському «Citibank N.A.» майже $662 тис.

Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко має вклад в російських рублях в російському «NK Bank». Там він тримає 6,7 млн рублів.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В создание Innovation District ІТ Park во Львове инвестируют $95 млнВ создание Innovation District ІТ Park во Львове инвестируют $95 млн
Государство уже потратило на ПриватБанк 5% ВВП, - НацбанкГосударство уже потратило на ПриватБанк 5% ВВП, - Нацбанк
Трехлетний банковский кризис стоил Украине 14% ВВПТрехлетний банковский кризис стоил Украине 14% ВВП
СМИ: Трэвиса Каланика уволили с поста СЕО Uber
Въездной знак «Киев» со стороны Борисполя забрал из столичного бюджета около 1,6 млн грнВъездной знак «Киев» со стороны Борисполя забрал из столичного бюджета около 1,6 млн грн
Блок рекламы


Похожие новости

«Прокладка» Адамовського поділила з «Укргазвидобуванням» третину мільярда на бензин для армії
Із лютого барит для «Укргазвидобування» за 30 мільйонів подешевшав майже на третину
Облрада «порошенківця» купує розкішний членовоз Infiniti за 1,4 мільйонаОблрада «порошенківця» купує розкішний членовоз Infiniti за 1,4 мільйона
САП програла судовий спір за ліцензію фірмі Злочевського, що постачає газ «5 елементу» ПорошенкаСАП програла судовий спір за ліцензію фірмі Злочевського, що постачає газ «5 елементу» Порошенка
Партнер Порошенка продав Херсону тролейбусів на 20 мільйонів
За рік реклама «Укргазбанку» на каналі Порошенка подорожчала на 17%
Фірма з 15% долею екс-замголови СБУ отримає півмільярда на паркінг в аеропорту «Бориспіль»Фірма з 15% долею екс-замголови СБУ отримає півмільярда на паркінг в аеропорту «Бориспіль»
«Укрзалізниця» змогла програти в суді 2,5 мільйона боргу фірмі Сашка Януковича
Хорватська «Crosco» отримає 786 мільйонів «Укргазвидобування» за буріння на Полтавщині
Прокуратура розслідує оплату мільйона за ремонт дитсадка, який виконали за один день
Последние новости

Подгружаем последние новости