Виробниця асфальту підняла на чверть ціну патентованого палива для «Укрспирту» по контракту на 30 мільйонів

ДП «Укрспирт» 20 грудня уклало угоду з ТОВ «Прогрес лайф» на постачання палива на суму до 30,00 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Наразі замовлено перші 400 тонн для Косарського, Сторонибабського, Рава-Руського і Овечацького спиртзаводів на 2,74 млн грн.

«Укрспирт» купує котельне коксохімічне сумішне-альтернативне паливо по 6 900 грн/т. Йдеться про паливо, виготовлене по техумовам ТУ У 20.1-00190443-042-2015.

Торік держкомпанія також замовляла цей же вид палива на чверть дешевше – по 5 400 грн/т. Тоді постачальником була фірма «Поліхім-Альфа» (засновник Оксана Коверя, директор Віктор Ткаченко).

Сертифікат відповідності на цей вид палива був у березні 2016 року виданий фірмі ТОВ «Торговий дім «Гермес i К».

ТОВ «Прогрес лайф» зі статутним капіталом 1 тис грн. прописане за адресою масової реєстрації у Новомосковську Дніпропетровської області по вул. Зіни Бєлої, 156. У цьому ж місті прописаний і вищезгаданий «Гермес і к».

Засновником «Прогрес лайфу» є місцева мешканка Валентина Федорівна Ткаченко, директор – Євген Вікторович Рева.

На Валентину Ткаченко також записано ТОВ «Ді компані» та вже ліквідоване ПП «Лапа». Відомо, міськрада Новомосковська виділяла їй 8 гектарів землі під асфальто-бетонним заводом по вул. Північна, 7.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
НБУ запретил банкам и финучреждениям иметь дело с банкнотами фюрера РФ с изображением КрымаНБУ запретил банкам и финучреждениям иметь дело с банкнотами фюрера РФ с изображением Крыма
Расходы на безопасность и оборону в 2018 году увеличат до 165 миллиардов гривен – ГройсманРасходы на безопасность и оборону в 2018 году увеличат до 165 миллиардов гривен – Гройсман
Курс евро до конца октября подорожает до 35 гривен  - экономистКурс евро до конца октября подорожает до 35 гривен - экономист
Польша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФПольша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФ
"Укрспирт" намерен экспортировать в Турцию сухую барду"Укрспирт" намерен экспортировать в Турцию сухую барду
Блок рекламы


Похожие новости

«Трейд коммодіті» відсудило у Міноборони 8 мільйонів гарантії і вибило 14% підвищення ціни через Platt’s
Армійський постачальник «Трейд коммодіті» купував в Росії присадки, які використовують для «бодяжництва» палива
Рідна фірма головного дорожника Сум випхала азербайджанців з торгів на 99 мільйонів завдяки дискримінаційному листу «Укравтодора»
Залізниця за 97 мільйонів замовила «Юнікону» подекуди дешевші запчастини до пасажирських вагонів, ніж торік
Донецька ОДА замовила басейн за 47 мільйонів фірмі, якій за тиждень до того анулювали ліцензіюДонецька ОДА замовила басейн за 47 мільйонів фірмі, якій за тиждень до того анулювали ліцензію
Нова фірма улюбленців «Укргідроенерго» виграла 56 мільйонів на дорогуватий переїзд через Канівську ГЕС
Одеські портовики розіграли 6 мільйонів за чотири «Фольксвагени»Одеські портовики розіграли 6 мільйонів за чотири «Фольксвагени»
«Укрпошта» за 28 мільйонів купила газ дешевший від прайсів «Нафтогазу»
«Прокладка» без досвіду взяла 140 мільйонів на житло і госпіталь ДПСУ за таємними цінами
Аеропорт Запоріжжя дав рідній фірмі екс-директора «Украероруху» 36 мільйонів на німецьку систему посадки
Последние новости

Подгружаем последние новости