Освоєнням мільярдів на ремонт доріг займеться помічник парламентського представника Порошенка

Головою правління та головою ліквідаційної комісії ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» призначено Артема Гриненка.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор»), яке є засновником «ДАК «Автомобільні дороги України».

Заступниками Гриненка призначені Сергій Єфіменко, Михайло Заславський, Сергій Мірошник та Віталій Максименко.

За словами в.о. керівника «Укравтодору» Євгенія Бараха, Гриненко має досвід реформування дорожньої галузі – він супроводжував підготовку галузевих законопроектів.

Гриненко був радником колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського і продовжує залишатися помічником народного депутата (БПП) Артема Герасимова, якого в кінці травня президент Петро Порошенко призначив своїм представником в Верховній Раді.

В 2014 році під час виборів президента Герасимов очолював виборчий штаб Порошенка в Донецькій області, пізніше – виборчий штаб Блока Петра Порошенка на довиборах в Верховну Раду, де його запідозрили в висуванні від партії завідомо непрохідних кандидатів в мажоритарних округах.

До цього Герасимов займався бізнесом, зокрема – інформаційним забезпеченням, був співзасновником та керівником ТОВ «Українська маркетингова група». Зараз власниками цієї фірми вказані Віолета Герасимова та Сергій Лях, керівником є Петро Думанський. Герасимова та Лях є також співзасновниками ТОВ «Ю Ем Джі Інтернешнл» та ТОВ «РТРІ-Рітейл трекінг рісеч Інтернешнл». Герасимов раніше також був співзасновником цих та низки інших компаній, але офіційно вийшов з бізнесу.

За даними екс-народного депутата Євгена Фірсова, в Раді Герасимов входить до «мікрогрупи донецьких», до якої також належить нардеп від БПП Олег Недава – колишній директор із зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Карпатибудінвесту» екс-нардепа ПР Юрія «Єнакіївського» Іванющенка. Сам Герасимов знайомство з Іванющенко заперечував.

За даними «УП», В 2012 році Герасимов невдало балотувався в парламент по одномандатному округу в Донецькій області в команді Сергія Шахова, якого звинувачували у відмиванні коштів для оточення екс-президента Віктора Януковича. Тоді за охорону кандидата відповідав Ігор Безлєр – пізніше один із лідерів проросійських бойовиків на Донбасі.

Нагадаємо, що нинішній в.о. керівника Державного агентства автомобільних доріг України Євген Барах раніше працював у ТОВ «Інвестиційний капітал Україна» – одній з фірм з групи ICU. Представники цієї групи після обрання президентом Петра Порошенка отримали високі посади у владі. Валерія Гонтарєва стала головою Нацбанку, Володимир Демчишин – міністром енергетики і вуглепрому, Дмитро Вовк очолив НКРЕКП. Також ЗМІ повідомляли, що Барах є племінником головного військового прокурора України Анатолія Матіоса. Але керівник «Укравтодору» відмовився відповісти на відповідний інформаційний запит.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Самые дорогие бренды Украины — версия журнала «Корреспондент»
Киевские застройщики переписывают цены на квартирыКиевские застройщики переписывают цены на квартиры
Инженер из Харькова на Kickstarter собрал $185 000 для производства собственных наушников
Переговоры с МВФ провалились, - СМИПереговоры с МВФ провалились, - СМИ
В JPMorgan объявили сроки начала нового мирового финансового кризисаВ JPMorgan объявили сроки начала нового мирового финансового кризиса
Блок рекламы


Похожие новости

Директор асфальтобетонного завода в Запорожье за год "сэкономил" более 7 млн гривен на ремонте дорогДиректор асфальтобетонного завода в Запорожье за год "сэкономил" более 7 млн гривен на ремонте дорог
Весь парк украинских цистерн для перевозки серной кислоты нуждается в ремонте, - УПЭlВесь парк украинских цистерн для перевозки серной кислоты нуждается в ремонте, - УПЭl
Работники вагоноремонтного завода Жмеринки надеются на помощь власти в спасении предприятияРаботники вагоноремонтного завода Жмеринки надеются на помощь власти в спасении предприятия
Украина за пять лет выделит на ремонт дорог 300 млрд грнУкраина за пять лет выделит на ремонт дорог 300 млрд грн
Турецкая Onur выиграла крупный подряд на ремонт дороги Днепр - РешетиловкаТурецкая Onur выиграла крупный подряд на ремонт дороги Днепр - Решетиловка
50 компаний изъявили желание отремонтировать Черниговскую трассу50 компаний изъявили желание отремонтировать Черниговскую трассу
Львівська фірма одесита виграла третину мільярда на ремонт вінницької траси
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
Цукровий завод Порошенка купив літачокЦукровий завод Порошенка купив літачок
Последние новости

Подгружаем последние новости