Фірма-«прокладка» стягує з Коцюбинского мільйон за роботи, які не виконувалися

ПП «Глосар» через суд стягує з Коцюбинської селищної ради 546 тис грн заборгованості і 485 тис грн штрафів за роботи, які, як стверджує нинішній селищний голова, фактично не виконувалися. Про це свідчить постанова Київського апеляційного госпсуду від 1 березня.

20 грудня 2012 року Коцюбинська селищна рада уклала з «Глосаром» договір на проведення робіт з реконструкції каналізаційних мереж по вул. Бакала №8-38. Ціна договору – 585 тис грн.

24 грудня 2012 року сторони підписали акти виконаних робіт на вказану суму. Однак перевірка КРУ у 2014 році перевірила документи і виявила завищення вартості робіт на 39 тис грн. Відтак сторони підписали нові акти на суму 546 тис грн.

У листопаді 2015 року «Глосар» через суд стягнув з Коцюбинської селищної ради 546 тис грн. заборгованості, а також 485 тис грн. штрафів за прострочення оплати. Апеляційний суд залишив це рішення без змін. При цьому він вказав, що наявний у справі лист УЖКГ «Біличі» про те, що воно не приймало на баланс та не вводило в експлуатацію каналізаційний колектор по вул. Бакала в Коцюбинському, не свідчить про те, що роботи не проводились.

У січні цього року за заявою селищного голови Коцюбинського було порушено кримінальне провадження за фактом того, що службові особи селищної ради, зловживаючи службовим становищем, прийняли роботи з реконструкції каналізаційних мереж, які фактично не виконувалися. При цьому за документами ремонтом займався не сам «Глосар», а субпідрядник – ТОВ «Край-Буд».

Більше того, у ході досудового розслідування встановлено, що Коцюбинська селищна рада у 2012 році провела чотири закупівлі по реконструкції каналізаційних мереж в смт. Коцюбинське – з ПП «Гласар», ТОВ «Край-Буд» і ТОВ «Спецбуд». І відбулося це без проведення тендерної процедури, оскільки чиновники поділили предмет закупівлі на дотендерні суми. Так, реконструкцію каналізації мали провести по вул. Бакала № 8-38, № 38-51 і № 2-8 на загальну суму 1,62 млн грн, а також по вул. Паризької Комуни на суму 484 тис грн (ця закупівля повністю оплачена).

ПП «Глосар» у 2003 році заснував Микола Коваленко. Влітку 2015 року новим засновником і директором фірми став Вячеслав Третьяков.

Микола Коваленко разом з Геннадієм Казиміром у 2013 році заснував ТОВ «Київська будівельна компанія Край Буд». Директором фірми донедавна був Вячеслав Третьяков, а з березня цього року – Микола Кривінський. Статут фірми – 1 тис грн. ПП «Глосар» і ТОВ «КБК Край Буд» мають спільний телефон (0671399920).

ТОВ «Край-Буд» у 2010 році заснувала Наталія Ходос з Броварів. Директором фірми був Микола Кривінський. З лютого цього року засновником і директором фірми став Володимир Заєць.

Микола Коваленко у серпні 2015 року став членом Наглядової ради «Київводоканалу». Він володіє п’ятьма акціями (1,25 грн.) цього підприємства.

З 2014 року генеральним директором «Київводоканалу» є Андрій Білик, який був заступником директора з технічних питань «Інвіронмент Україна» – дочірньої компанії «СПР-Груп», пов’язаної з екс-президентом Віктором Януковичем.

У 2014 році прокуратура Київської області повідомила, що ТОВ «СПР-Груп» привласнило 270 млн грн, виділених на будівництво каналізаційних систем.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Суд обязал Украину выплатить нефтегазовой компании Коломойского 12,5 млн долларовСуд обязал Украину выплатить нефтегазовой компании Коломойского 12,5 млн долларов
Экспорт зерновых из Украины впервые превысил 50 млн тоннЭкспорт зерновых из Украины впервые превысил 50 млн тонн
На новой купюре в 50 фунтов будет изображен Алан ТьюрингНа новой купюре в 50 фунтов будет изображен Алан Тьюринг
Украина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSииУкраина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSии
Во Всемирном банке посоветовали Украине притормозить рост минималкиВо Всемирном банке посоветовали Украине притормозить рост минималки
Блок рекламы


Похожие новости

Львівське УСБУ купило Mitsubishi Pajero в «срібній» комплектації за 1,3 мільйона
Військові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з КитаюВійськові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з Китаю
«Енергоатом» за 1,4 мільйона євро оцінить можливість переробки ядерних відходів у Франції
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
Міноборони відбилось від «новачка», замовивши старому постачальнику захисні окуляри за 51 мільйонМіноборони відбилось від «новачка», замовивши старому постачальнику захисні окуляри за 51 мільйон
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Последние новости

Подгружаем последние новости