«Жуляни» купують вже третю прибиральну машину за 3 мільйони у свого ж орендаря

КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) 27 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Мастер-Авіа» на придбання аеродромного притирального автомобіля за 3,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено прибиральний автомобіль АСВ 4000 на базі шасі МАЗ 5434. Це вже третій такий автомобіль, який аеропорт купує в «Майстер-Авіа» цієї осені. Загалом на цей час укладено угод на 10,40 млн грн.

«Мастер-Авіа» відоме тим, що в 2010 році отримало в оренду на 49 років аеропорт «Жуляни». Разом з тим, «Мастер-Авіа» було засноване тільки за два дні до оголошення конкурсу на право оренди.

За даними ЗМІ, «Мастер-Авіа» спочатку контролювалась структурами народного депутата від Партії регіонів Василя Хмельницького, потім до компанії долучився народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко.

Офіційно «Мастер-Авіа» засноване низкою компаній: ТОВ «Авіагруп» (49,87%), ТОВ «Фріланс-Транс» (50%), ТОВ «КУА «Ніка-Інвест» (0,05%), ТОВ «Акерс Інвест» від імені закритих інвестиційних фондів «Акерс» (0,03%) та «Арсенал» (0,05%). Кінцеві бенефіціари – в офшорах, які не відкривають інформацію про власників.

Єдиним конкурентом на нинішніх торгах було білоруське ЗАО «БелСТАТС».Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Проект бюджета-2020 внесен в РадуПроект бюджета-2020 внесен в Раду
Львовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английскимЛьвовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английским
Минимальная зарплата в следующем году составит 4723 гривныМинимальная зарплата в следующем году составит 4723 гривны
Власти региона на юге Италии заплатят 25 000 евро каждому, кто переедет сюда жить и запустит бизнесВласти региона на юге Италии заплатят 25 000 евро каждому, кто переедет сюда жить и запустит бизнес
"Укрзализныця" выплатила $150 млн по дебютному выпуску еврооблигаций"Укрзализныця" выплатила $150 млн по дебютному выпуску еврооблигаций
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
Последние новости

Подгружаем последние новости