Ще один український боксер проведе бій за титул чемпіона світу

Українець може стати тимчасовим чемпіоном.

Чухаджян проведе бій у США
© Фото из открытых источников

Український боксер Карен Чухаджян (21-1, 11 КО) проведе поєдинок проти Джарона Енніса (29-0, 27 КО) за тимчасовий пояс IBF у напівсередній вазі, повідомляє BoxingScene.

Бій відбудеться 7 січня у Вашингтоні на вечорі боксу промоутерської компанії Premier Boxing Champions. Головним поєдинком стане протистояння Джервонти Девіса з Ектором Луїсом Гарсією.

Зазначимо, що Енніс став обов'язковим претендентом на титул IBF, яким володіє Еррол Спенс. Спенс має провести обов'язковий захист поясу WBC із Кітом Турманом.

Нагадаємо, свій останній бій Чухаджян провів на початку липня, тоді переміг австралійця Блейка Мінто та захистив титул IBF Inter-Continental.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Мессі планує зіграти за збірну Аргентини на ЧС-2026Мессі планує зіграти за збірну Аргентини на ЧС-2026
"Аль-Наср" разом із Роналду вилетів із Суперкубку Саудівської Аравії"Аль-Наср" разом із Роналду вилетів із Суперкубку Саудівської Аравії
"Шахтар" оскаржить рішення CAS у програній справі проти ФІФА"Шахтар" оскаржить рішення CAS у програній справі проти ФІФА
Лідер УПЛ підписав учасника чемпіонату світу-2022 в КатаріЛідер УПЛ підписав учасника чемпіонату світу-2022 в Катарі
У боях під Бахмутом загинув відомий український легкоатлетУ боях під Бахмутом загинув відомий український легкоатлет

У боях під Бахмутом загинув український футболістУ боях під Бахмутом загинув український футболіст
Далакян присвятив захист титулу чемпіона світу УкраїніДалакян присвятив захист титулу чемпіона світу Україні
Український чемпіон світу Далакян вшосте захистив титулУкраїнський чемпіон світу Далакян вшосте захистив титул
Українець встановив історичний рекорд на Кубку світу зі стрибків на лижах з трамплінуУкраїнець встановив історичний рекорд на Кубку світу зі стрибків на лижах з трампліну
Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлонуУкраїна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлону
Титулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 роціТитулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 році
"Потрапили під обстріл градами": український тенісист розповів, як воює проти російських окупантів"Потрапили під обстріл градами": український тенісист розповів, як воює проти російських окупантів
Відомий український боксер захистив титул WBCВідомий український боксер захистив титул WBC
Українка Меркушина виграла чемпіонат Європи з біатлонуУкраїнка Меркушина виграла чемпіонат Європи з біатлону