Світоліна складною перемогою стартувала на Вімблдоні-2024

Українка перемогла у першому поєдинку на кортах Лондона.

У середу, 3 липня, українська тенісистка Еліна Світоліна (№21 WTA) успішно стартувала на Вімблдоні-2024, інформує ZN.ua.

У матчі першого раунду 21-а сіяна українка переграла Магду Лінетт із Польщі (№44 WTA).

Матч тривав 2 години та 40 хвилин, а Світоліна перемогла у трьох партіях з рахунком 7:5, 6:7, 6:3.

Світоліна 6 разів подавала навиліт, здійснила 1 подвійну помилку та використала 4/10 брейкпойнтів.

Зазначимо, що матч було перенесено з вівторка на середу через дощ, а сьогодні поєдинок також переривався. У наступному раунді Світоліна зіграє з Юлі Німайєр (№90 WTA).

Еліна стала п\'ятою українкою, яка пробилася до другого раунду Вімблдону-2024 після Даяни Ястремської, Марти Костюк, Юлії Стародубцевої та Дарії Снігур.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Українки Світоліна та Ястремська здобули чергові перемоги на Ролан Гаррос-2024
Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Світоліна з упевненої перемоги стартувала на US Open-2023Світоліна з упевненої перемоги стартувала на US Open-2023
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України
Світоліна обіграла першу ракетку світу у чвертьфіналі ВімблдонуСвітоліна обіграла першу ракетку світу у чвертьфіналі Вімблдону
Світоліна обіграла тенісистку з Білорусі і вийшла до чвертьфіналу ВімблдонуСвітоліна обіграла тенісистку з Білорусі і вийшла до чвертьфіналу Вімблдону
Світоліна повернулася до топ-100 найкращих тенісисток світуСвітоліна повернулася до топ-100 найкращих тенісисток світу
Світоліна у вольовому стилі обіграла росіянку і вийшла до 1/8 фіналу Ролан ГарросСвітоліна у вольовому стилі обіграла росіянку і вийшла до 1/8 фіналу Ролан Гаррос
Світоліна пробилася до третього кола Ролан ГарросСвітоліна пробилася до третього кола Ролан Гаррос
Світоліна обіграла 24-ту ракетку світу на старті Ролан ГарросСвітоліна обіграла 24-ту ракетку світу на старті Ролан Гаррос