Ангеліна Калініна повернула собі місце у топ-25.

Українська тенісистка Еліна Світоліна за підсумками виступів на Ролан Гаррос уперше після паузи в кар'єрі повернулася до топ-100 світового рейтингу WTA, інформує ZN.ua.

Еліна Світоліна
© Jimmie48 Tennis Photography

Українка дійшла до 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції, завдяки чому піднялася на 119 рядків і тепер посідає 73 місце. Варто зазначити, що Світоліна відновила виступи два місяці тому після народження доньки.

Першою ракеткою України залишається Ангеліна Калініна, яка піднялася на один рядок і посідає 25 місце. У першій сотні також перебувають Марта Костюк (35), Леся Цуренко (45) та Катерина Байндль (83).

Перше місце у світовому рейтингу зберегла польська тенісистка Іга Швьонтек, яка виграла Ролан Гаррос. До топ-3 увійшли Аріна Соболенко та Олена Рибакіна (Казахстан).

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Світоліна з упевненої перемоги стартувала на US Open-2023Світоліна з упевненої перемоги стартувала на US Open-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу