ФБУ змінила керівника організації.

Вибори виграв Іван Крулько
© Спорт 24

У понеділок, 14 листопада, у Києві відбулася конференція Федерації біатлону України, на якій було обрано нового президента федерації.

Вибори виграв Іван Крулько, який випередив відомого біатлоніста Дмитра Підручного.

Повідомляється, що 58 делегатів проголосували за Крулька, 31 – за Підручного. Крулько замінить багаторічного президента федерації Володимира Бринзака.

Зазначимо, що 41-річний Крулько є народним депутатом від ВО "Батьківщина". Є кандидатом юридичних наук, народним депутатом останніх двох скликань та першим заступником голови комітету з бюджету ВРУ IX скликання.

Нагадаємо, що минулого сезону Кубка світу з біатлону в активі України лише одна бронзова медаль, яку в сингл-міксті в Оберхофі здобули Артем Тищенко та Дар'я Блашко.

Олексій Леонічев, ZN.ua

"Росіяни – олімпійські чемпіони зі злочинів": Володимир Кличко записав звернення до президента МОК"Росіяни – олімпійські чемпіони зі злочинів": Володимир Кличко записав звернення до президента МОК
Футболіст збірної України Маліновський вибачився за обійми з російським гравцемФутболіст збірної України Маліновський вибачився за обійми з російським гравцем
МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА