Україна здобула 22 медалі на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Українці триумфували в Іспанії

Турнір пройшов в іспанській Санта-Сусанні
© XSport

Збірна України з бодібілдингу здобула 22 медалі на чемпіонаті світу в Іспанії.

Єдине золото для України у чоловіків виборов Роман Губрій у дисципліні класик фізик (ростова категорія до 175 см). А срібні медалі здобули Олександр Мунтян та Станіслав Тарасов – до 182 та 180 см відповідно.

Найбільше в українців бронзових нагород – шість. Призерами стали Станіслав Візенгер (класичний бодібілдинг та менс геймз), Руслан Подопригора, Сергій Семенюк, Олександр Богданов та Володимир Андреїшин.

Жіноча національна команда привезла з Іспанії 8 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Цей результат дозволив українській команді посісти третє місце у медальному заліку. На другому місці Північна Корея – 129 балів, перший Іран – 252 залікові пункти.

Олексій Леонічев, ZN.ua

МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
В Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусівВ Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА
Футболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІФутболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІ