Україна здобула 22 медалі на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Українці триумфували в Іспанії

Турнір пройшов в іспанській Санта-Сусанні
© XSport

Збірна України з бодібілдингу здобула 22 медалі на чемпіонаті світу в Іспанії.

Єдине золото для України у чоловіків виборов Роман Губрій у дисципліні класик фізик (ростова категорія до 175 см). А срібні медалі здобули Олександр Мунтян та Станіслав Тарасов – до 182 та 180 см відповідно.

Найбільше в українців бронзових нагород – шість. Призерами стали Станіслав Візенгер (класичний бодібілдинг та менс геймз), Руслан Подопригора, Сергій Семенюк, Олександр Богданов та Володимир Андреїшин.

Жіноча національна команда привезла з Іспанії 8 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Цей результат дозволив українській команді посісти третє місце у медальному заліку. На другому місці Північна Корея – 129 балів, перший Іран – 252 залікові пункти.

Олексій Леонічев, ZN.ua

У ФК Буковина з’явились нові гравці: що відомо про нихУ ФК Буковина з’явились нові гравці: що відомо про них

"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики