Український гімнаст Радівілов завоював два золота на Кубку світового виклику у Словенії

Спортсмен став найкращим у двох дисциплінах.

Радівілов здобув два золота у Словенії
© НОК України

Український гімнаст Ігор Радівілов здобув дві перемоги на етапі Кубка світового виклику у словенському Копері.

Напередодні українець пробився у фінал вправ на кільцях та посів там перше місце з результатом 14,050 бала. Топ-3 замкнули американець Райлі Лоос (13,700) та канадець Фелікс Блак'єр (13,450).

Потім Радівілов аналогічно виступив у фіналі опорного стрибка. Українець набрав 14,800 бала та здобув золоту медаль, випередивши британця Гаррі Гепворта (14,525) та Тейлора Букхарта зі США (14,450).

Варто зазначити, що раніше цього місяця Ігор Радівілов переміг у фіналі опорного стрибка на Кубку світового виклику у Хорватії. Гімнаст є бронзовим призером Олімпіади-2012 у Лондоні, а також багаторазовим призером чемпіонатів світу та Європи.

Данило Слесь, ZN.ua

У Росії висловилися про реванш Усика та ДжошуаУ Росії висловилися про реванш Усика та Джошуа
Усі клуби УПЛ гарантували участь у новому сезоні чемпіонатуУсі клуби УПЛ гарантували участь у новому сезоні чемпіонату
Гол Ярмоленка у свої ворота у матчі Уельс - Україна переписано на суперникаГол Ярмоленка у свої ворота у матчі Уельс - Україна переписано на суперника
Підліток продав на аукціоні футболку з автографом Роналду для допомоги ЗСУПідліток продав на аукціоні футболку з автографом Роналду для допомоги ЗСУ
Терористи бомбять "військові" об'єкти зі сплячими всередині дітьми - МалиновськийТерористи бомбять "військові" об'єкти зі сплячими всередині дітьми - Малиновський