Сергей Витер: получилась хорошая боевая игра

Донецкий "Донбасс" провел последнюю игру накануне матчей Континентального кубка – в результативной встрече был повержен "Белый Барс". После финальной сирены наставник дончан Сергей Витер поделился своим мнением о матче.

"Это хоккей. Сегодня получилась хорошая, боевая игра – было много удалений. Получилось отработать игру в большинстве и меньшинстве. Самое главное, что команда выиграла, идем и готовимся дальше".

"Донбасс" – "Белый Барс" - 6:2 (2:0, 4:1, 0:1)

Шайбы: 1:0 Фирсов (Григорьев, Ворона), 01:19, 2:0 Свищев (Новиков), 08:47, 3:0 Ворона (Александров, Свищев), 22:23, 4:0 Коренчук (Лялька), 24:11, 5:0 Костиков (Игнатенко, Захаров - больш.), 28:11, 6:0 Коренчук (Александров, Луговой - больш.), 28:46, 6:1 Тимченко (Ромащенко, Ядловский - больш.), 46:20, 6:2 Куцевич (Герцик, Тимченко - больш.), 55:02.

Terrikon со ссылкой на ХК Донбасс

Франція хоче використати систему ППО Греції для проведення Олімпіади
Лунін вперше з січня не потрапив до стартового складу "Реала"

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Футболіст "Вест Хема" першим в історії виграв усі єврокубкиФутболіст "Вест Хема" першим в історії виграв усі єврокубки
ПСЖ виграв рекордний титул чемпіона ФранціїПСЖ виграв рекордний титул чемпіона Франції
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення