Один из самых перспективных украинских супертяжеловесов Александр Тесленко определился с датой следующего поединка.

14 октября в Канаде Тесленко проведет свой одиннадцатый бой на профи-ринге. Имя соперника пока неизвестно.

Пока что у Александра впечатляющая статистика – 10 побед в десяти боях. Восемь поединков он выиграл нокаутом.

В июле Тесленко победил техническим нокаутом американского боксера Хауна Гуда, который за свою карьеру ни разу не был в нокауте или даже нокдауне.

25-летний Александр Тесленко дебютировал в профи в сентябре 2015 года.

Лунін вперше з січня не потрапив до стартового складу "Реала"
Франція хоче використати систему ППО Греції для проведення Олімпіади

Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Світоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою УкраїниСвітоліна вперше після відновлення кар'єри стала першою ракеткою України
Українська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у мікстіУкраїнська тенісистка Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону у міксті
Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024Плюшева іграшка стала офіційним талісманом Євро-2024
Іспанія стала другим фіналістом Ліги наційІспанія стала другим фіналістом Ліги націй
Збірна України стала віцечемпіоном світу з соккиЗбірна України стала віцечемпіоном світу з сокки
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
20-річна тенісистка Костюк уперше стала першою ракеткою України20-річна тенісистка Костюк уперше стала першою ракеткою України
Українська баскетболістка стала чемпіонкою ЄвролігиУкраїнська баскетболістка стала чемпіонкою Євроліги