Пугачова продає свій замок у Підмосков'ї

Російська зірка Алла Пугачова виставила на продаж свій знаменитий замок у Підмосков'ї. Свою елітну нерухомість співачка оцінила у мільярд російських рублів або майже 17 мільйонів доларів. Крім того, дружина опального Максима Галкіна забрала документи дітей з елітної московської гімназії. Очевидно, співачка та її сім'я вирішили залишити Росію назовсім.

Пугачова продає свій знаменитий замок у Підмосков'ї: стала відома ціна

Про те, що будинок зіркового сімейства виставлено на продаж, повідомляють російські ЗМІ.

Продажі будинку передувало кілька сміливих заяв чоловіка співачки шоумена Максима Галкіна, які він зробив із приводу війни в Україні. Галкін відкрито засудив військову агресію своєї країни проти колишньої братньої держави. При цьому він наголосив, що був і залишається патріотом Росії, проте не ототожнює владу і Батьківщину.

Через сміливі висловлювання Максима Галкіна його зрештою визнали іноагентом. І природно, що нічого хорошого в РФ на нього вже не чекає. Зомбовані співгромадяни почали масово здавати квитки на його концерти одразу після перших публічних висловлювань шоумена.

А зовсім недавно і його іменита дружина, яка раніше зберігала мовчання, чітко позначила свою позицію щодо цієї війни. Алла Пугачова пише, що також просить зарахувати її до лав іноагентів, бо вона солідарна зі своїм чоловіком. Далі у своїй заяві співачка називає Максима Галкіна "чесною, порядною та щирою людиною, справжнім і непідкупним патріотом Росії, який бажає Батьківщині процвітання, мирного життя, свободи слова".

Крім того, співачка пише, що російські солдати гинуть за "ілюзорні цілі", які роблять їхню країну "ізгоєм" в очах всього цивілізованого світу.

Пугачова продає свій знаменитий замок у Підмосков'ї: стала відома ціна

Отже, ця заява артистки викликала в Мережі справжній шторм, і, як і слід було очікувати, розділила загін фоловерів зірки на два протиборчі табори. Одні вважають, що співачка зрадила Росію. Інші, навпаки, дякують їй за мужність та громадянську позицію.

"Коли мовчання - золото, а слово - платина...", - написав один із прихильників Пугачової.

Загалом після цієї заяви стало зрозуміло, що Пугачова спалює мости і не бачить майбутнього в теперішній РФ ні для себе, ні для своїх близьких. Ймовірно, зіркова пара разом із дітьми осяде в Ізраїлі, куди днями поїхала Алла Пугачова.

Максим Галкін зараз перебуває та проживає за кордоном. При цьому Алла Борисівна нещодавно повернулась до Росії. Але, як з'ясувалося, повернулася лише для того, щоб забрати документи їхніх дітей, Лізи та Гаррі, зі школи та виставити на продаж будинок, в якому їхня родина проживала останніми роками.

Зірка хоче за своє житло мільярд гривень, що становить майже 17 млн доларів. Втім, судячи з численних кадрів, які є в Мережі, зіркове сімейне гніздечко того варте.

Поки будинок не продано, його доглядає старший онук Алли Пугачової, Нікіта Пресняков.

Нагадаємо, раніше Алла Пугачова заявила, що хоче "набити пику одній людині". Як пізніше з'ясувалося, цією "людиною" є кремлівський пропагандист Володимир Соловйов. Така заява стала природною реакцією співачки на хамські висловлювання Соловйова на її адресу.


Марченко Любов, Тудей

Интересные новости
Чому не рекомендується спати з грілкою всю нічЧому не рекомендується спати з грілкою всю ніч
У Львові лікарка вимагала хабар у військового ЗСУ, кадри: у справу втрутилася прокуратураУ Львові лікарка вимагала хабар у військового ЗСУ, кадри: у справу втрутилася прокуратура
"Кинула Льоху": Каменських на тлі чуток про розлучення звинуватили в обмані Потапа"Кинула Льоху": Каменських на тлі чуток про розлучення звинуватили в обмані Потапа
За методичками Кремля: у США невідомі розстріляли підстанцію, знеструмивши весь округЗа методичками Кремля: у США невідомі розстріляли підстанцію, знеструмивши весь округ
50-річна Камерон Діас без макіяжу вийшла у світ з чоловіком50-річна Камерон Діас без макіяжу вийшла у світ з чоловіком
Блок рекламы


Похожие новости

Пугачова після публічної "биття" росіян опинилася в центрі обговорень: "Вище всяких похвал"Пугачова після публічної "биття" росіян опинилася в центрі обговорень: "Вище всяких похвал"
"Легендарна трійка": Пугачова після втечі з росії з'явилася з музикантами, які підтримали Україну"Легендарна трійка": Пугачова після втечі з росії з'явилася з музикантами, які підтримали Україну
Алла Пугачова відповіла на образи представників ОстанкіноАлла Пугачова відповіла на образи представників Останкіно
Потап показав свій контракт добровольця тероборони у відповідь на глузування в мережіПотап показав свій контракт добровольця тероборони у відповідь на глузування в мережі
Пугачова виставила на продаж сімейний замок у селі Грязь: з'явилися фото "нутрощів" особнякаПугачова виставила на продаж сімейний замок у селі Грязь: з'явилися фото "нутрощів" особняка
Зірка "Сватів" Кошмал здивувала одкровенням про свій стан: "Тепер я впевнена, що..."Зірка "Сватів" Кошмал здивувала одкровенням про свій стан: "Тепер я впевнена, що..."
Потап повернувся в Україну і дізнався про хейт у свій бік: "Я відчув, що..."Потап повернувся в Україну і дізнався про хейт у свій бік: "Я відчув, що..."
Кейлі Куоко з Теорії великого вибуху здивувала старим зовнішнім виглядом – виглядає набагато старшою за свій вікКейлі Куоко з Теорії великого вибуху здивувала старим зовнішнім виглядом – виглядає набагато старшою за свій вік
Тарабарова у сльозах розповіла, чому змушена продати свій будинок: "Нам треба віддавати..."Тарабарова у сльозах розповіла, чому змушена продати свій будинок: "Нам треба віддавати..."
Пугачова здивувала зовнішнім виглядом після несподіваного повернення до Росії: "Чому мені погано..."Пугачова здивувала зовнішнім виглядом після несподіваного повернення до Росії: "Чому мені погано..."
Последние новости

Подгружаем последние новости