В нову експедицію в Антарктиду бажають потрапити 86 кандидатів

Серед них 20 - жінки.

У квітні 2024 року завершиться 28 антарктична експедиція. Прийом заявок на нову експедицію вже завершено, їх цьогоріч надійшло удвічі більше, в тому числі від жінок, інформує ZN.ua.

В нову експедицію в Антарктиду бажають потрапити 86 кандидатів
© AIN

Як розповів директор НАНЦ Євген Дикий, усього бажання поїхати на сезон в Антарктиду на станцію «Академік Вернадський» задекларували 86 кандидатів, 20 заявок - надійшло від жінок.

"У минулу експедицію ми отримали рекордно низьку кількість заяв ( 46 - ред.) за всі роки відкритого конкурсу. Звісно, це пов’язано з повномасштабною війною, адже багато хто з досвідчених полярників або тих, хто міг бути ідеальним кандидатом, зараз захищають Україну", - зауважив Дикий, інформує "Вечірній Київ".

Він розповів, що минулого року від жінок надійшло 5 заяв, проте ніхто з них не подолав усі етапи відбору.

Найбільше претендентів — на посаду системного адміністратора — 23, відповідно, і конкурс на цю позицію найбільший. Найменше заяв надійшло для роботи лікарем та кухарем — по 5. Серед науковців переважають біологи — 17.

Наступні етапи конкурсу — попередній відбір кандидатів за відповідністю освіти та досвіду, подання повного пакета документів, фахові співбесіди та психологічне тестування.


Оксана Лебедина, ZN.ua

Интересные новости
Загальна мобілізація: як вона буде проходити з 1 жовтняЗагальна мобілізація: як вона буде проходити з 1 жовтня
Блок рекламы


Похожие новости

Повторна мобілізація: кого зі звільнених військовослужбовців знову призивають до ЗСУПовторна мобілізація: кого зі звільнених військовослужбовців знову призивають до ЗСУ
Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"Олег Винник зробив новий пост після півтора року мовчання: "Йому знову потрібні гроші"
Аль Пачіно знову стане батьком: дитину акторові подарує його дівчина, яка молодша на 53 рокиАль Пачіно знову стане батьком: дитину акторові подарує його дівчина, яка молодша на 53 роки
"Океан Ельзи" презентував нову пісню та музичне відео в дуеті з KOLA "Коли ми двоє""Океан Ельзи" презентував нову пісню та музичне відео в дуеті з KOLA "Коли ми двоє"
Кетрін Зета-Джонс у прозорій мереживній сукні знову перетворилася на Мортішу з серіалу "Венсдей"Кетрін Зета-Джонс у прозорій мереживній сукні знову перетворилася на Мортішу з серіалу "Венсдей"
У Києві знову піднявся рівень води. В КМВА розповіли, наскільки це критичноУ Києві знову піднявся рівень води. В КМВА розповіли, наскільки це критично
"Чому він на волі, а не у ізоляторі?!": скандальний єпископ після зустрічі з СБУ знову розгулює з неповнолітніми"Чому він на волі, а не у ізоляторі?!": скандальний єпископ після зустрічі з СБУ знову розгулює з неповнолітніми
Нікітюк зізналася, чому вона знову "безробітна" і чим займається: "А поки що дивіться..."Нікітюк зізналася, чому вона знову "безробітна" і чим займається: "А поки що дивіться..."
Новий штам COVID-19 ще більш заразний і може спричинити нову хвилю пандемії – ВООЗНовий штам COVID-19 ще більш заразний і може спричинити нову хвилю пандемії – ВООЗ
"Ніби знову вчишся ходити": Тополя з "Антитіла" розповів про перший сольний концерт з початку війни"Ніби знову вчишся ходити": Тополя з "Антитіла" розповів про перший сольний концерт з початку війни
Последние новости

Подгружаем последние новости