Колишньому правоохоронцю із Куп’янська загрожує довічне перебування за ґратами
Він працював в конвойному загоні окупантів та знущався із затриманих українців.
Держане бюро розслідувань завершило досудове розслідування стосовно правоохоронця, який допомагав загарбникам в Куп’янську Харківської області. За наказом загарбників чоловік охороняв незаконно затриманих українських громадян, учасників АТО. Також ексвійськовий бив та знущався з затриманих українців,
![Колишньому правоохоронцю із Куп’янська загрожує довічне перебування за ґратами](https://novostey.com/i4/2023/05/10/ceba73d4c307c3f3bb604fea9b3d7f8f.jpeg)
Зрадник отримав посаду тимчасового начальника групи конвойної служби, а потім обійняв іншу – командира одного із відділень охорони окупаційної міліції в Куп’янську. Після деокупації міста чоловік залишився у місті та переховувався, але його все одно затримали.
Експравоохорнцю загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 2 ст. 111 КК України).
Нагадуємо, ДБР передало до суду обвинувальний акт щодо правоохоронця з Бердянського району, який здавав окупантам проукраїнських місцевих жителів.