Київстар оголосив про підвищення тарифів

Компанія «Київстар» оголосила про підвищення тарифів на зв'язок для своїх абонентів. Тарифи вже зросли з 1 січня. Абонентів попереджатимуть про це SMS-повідомленнями.

Київстар оголосив про підвищення тарифів: чим компенсуватимуть високі ціни

Про це повідомив tehnofan, посилаючись на інформацію від мобільного оператора.

Київстар заявляє, що від початку війни йшов назустріч своїм абонентам. Тривалий час послуги зв'язку надавалися взагалі безкоштовно. Крім того, компанія збудувала 430 базових станцій. А це все – величезні витрати, які не було закладено у фінансові плани до війни. Тому Київстар не може не підвищувати тарифів.

Київстар оголосив про підвищення тарифів: чим компенсуватимуть високі ціни

У компанії також повідомили, на що зросте ціна насамперед. Йдеться про послуги Домашній Інтернет та Київстар ТБ. Проте це не буде звичайним механічним підвищенням цін. Разом із вартістю зросте й обсяг послуг. У пакети буде додано додаткові хвилини і додаткові мегабайти інтернету.

Крім того, абоненти також матимуть змогу скористатися й додатковими суперсилами.

Про зміни у тарифному плані та його вартість клієнтам повідомлять за допомогою SMS.

Нагадаємо, інші великі вітчизняні мобільні оператори, Vodafone та lifecell, також заявили, що підвищуватимуть тарифи на свої послуги. Усі оператори пов'язують це підвищення з великими незапланованими витратами на відновлення розбитої інфраструктури і закупівлю генераторів.


Марченко Любов, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости