Пропускна можливість складання іспитів на водійські права збільшилась у три рази

У сервісних центрах МВС України пропускна можливість складання теоретичного та практичного іспитів на отримання посвідчення водія з 1 липня 2023 року збільшилася у 2-3 рази. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Пропускна можливість складання іспитів на водійські права збільшилась у три рази

З 1 липня 2023 року в чотирьох областях України змінився процес складання теоретичного та практичного іспитів на отримання посвідчення водія. Йдеться про Київську, Одеську, Львівську та Вінницьку області. Надалі ці зміни торкнуться всіх інших областей України.

В рамках експерименту в чотирьох вищевказаних областях посилили контроль за кандидатами у водії та екзаменаторами під час складання теоретичного та практичного іспитів на отримання посвідчення водія. Так, тепер у клас для теоретичного іспиту пускають лише після автоматичної ідентифікації особи (по обличчу). У класах для теоретичного іспиту встановили чотири відеокамери, які записують рухи всіх людей. Також ведеться і аудіозапис іспиту.

У автомобілях для практичного іспиту встановили спеціальне обладнання. Під час цього іспиту ведеться відеозапис всього, що відбувається у салоні машини. Контролюються всі рухи ніг та рук кандидата та екзаменатора. Контролюється їхні розмови.

За даними Головного сервісного центру МВС, за результатами перших 2 тижнів експерименту, у чотирьох областях пропускна можливість складання теоретичного та практичного іспитів на отримання посвідчення водія збільшилася в 2-3 рази. Стверджується, що це сталося за рахунок збільшення кількості класів для іспитів та за рахунок збільшення кількості автомобілів для практичного іспиту.

Пропускна можливість складання іспитів на водійські права збільшилась у три рази

Тим часом, з 1 по 7 червня 2023 року у вищевказаних чотирьох областях лише 23% кандидатів у водії з першого разу успішно склали теоретичний іспит, а 36% кандидатів з першого разу успішно склали практичний іспит.

У 2022 році 42% кандидатів у водії успішно з першого разу склали теоретичний іспит, а 62% кандидатів успішно з першого разу склали практичний іспит.

Поки що виглядає так, що нововведення призвели до того, що стало складніше складати іспити на отримання посвідчення водія. Але, можливо, за підсумками всього 2023 року статистика буде іншою.

Раніше стало відомо, що співробітників автошкіл штрафуватимуть та відсторонятимуть від роботи за погану підготовку водіїв. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроект.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
АН-158: новая украинская "ласточка". ФОТО
Введены новые правила прохождения техосмотра в Украине
Рейтинг самых успешных и провальных авто в киноРейтинг самых успешных и провальных авто в кино
Италия признала украинские водительские права
Самые красивые и сексуальные девушки Московской выставки Мото Парк 2008
Блок рекламы


Похожие новости

“Винахід року“: українець намагався шахраювати на теоретичному іспиті на водійські “права““Винахід року“: українець намагався шахраювати на теоретичному іспиті на водійські “права“
Водійські права: скасували обмеження щодо складання іспитівВодійські права: скасували обмеження щодо складання іспитів
В Україні збільшили час на отримання кандидатами у водії копії відео з іспитівВ Україні збільшили час на отримання кандидатами у водії копії відео з іспитів
Деяким водіям доведеться перездати на “права“, - МВСДеяким водіям доведеться перездати на “права“, - МВС
В Україні зміниться момент виникнення права власності на автомобіль, - Верховна РадаВ Україні зміниться момент виникнення права власності на автомобіль, - Верховна Рада
Прийом іспитів по-новому: кандидати у водії масово провалюютьсяПрийом іспитів по-новому: кандидати у водії масово провалюються
У водіїв-боржників можуть забрати права прямо на дорозіУ водіїв-боржників можуть забрати права прямо на дорозі
В Україні з 1 червня почали по-новому приймати іспити на водійські праваВ Україні з 1 червня почали по-новому приймати іспити на водійські права
Процедуру проведення іспитів для отримання посвідчення водія змінять до кінця рокуПроцедуру проведення іспитів для отримання посвідчення водія змінять до кінця року
Водійські права можуть забрати у людей похилого вікуВодійські права можуть забрати у людей похилого віку
Последние новости

Подгружаем последние новости