Українці почали активно купувати електромобілі: названо найпопулярніші моделі

У квітні 2023 року українці купили 3300 нових та б/в електромобілів, що на 3% більше, ніж у березні 2023 року і на 300% більше, ніж за аналогічний місяць 2022 року. Про це повідомив Інститут досліджень авторинку.

Українці почали активно купувати електромобілі: названо найпопулярніші моделі

Потрібно зазначити, що раніше в Україні за один місяць стільки електромобілів ще ніколи не продавали, навіть до початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ.

Беззаперечним лідером на українському ринку автомобілів із електричною силовою установкою продовжує залишатися Nissan Leaf. У квітні 2023 року українці купили 342 електрокари Leaf. До речі, за даними американського журналу Consumer Reports, Nissan Leaf – це найбільш дешевший автомобіль в обслуговуванні протягом 10 років. У США на його обслуговування за 10 років потрібно витратити лише 1190 доларів.

На другому місці з продажу в Україні у квітні 2023 року серед електромобілів знаходиться Tesla Model 3 (106), на третьому місці – Volkswagen ID.4 (100), на четвертому місці – Honda M-NV (89), а на п'ятому місці – Volkswagen E-Golf (79). Нагадаємо, Volkswagen планує зробити Golf нового покоління лише з електричною силовою установкою. Його збудують на зовсім новій платформі.

До десятки найпопулярніших б/в електромобілів на внутрішньому ринку України у квітні 2023 року також увійшли Tesla Model S (51), Tesla Model Y (48), Renault Zoe (40), BMW i3 (37) і Chevrolet Bolt (26).

Українці почали активно купувати електромобілі: названо найпопулярніші моделі

До найбільш популярних нових електромобілів в Україні минулого місяця увійшли Volkswagen ID.4, Honda M-NV, Volkswagen ID.6, MG 4 і BMW iX. Зверніть увагу, що деякі з цих електромобілів до нашої країни привозять із Китаю.

Слід зазначити, що у квітні 2023 року українці купили 5 000 нових автомобілів та 93 500 б/в автомобілів. Бестселерами на ринку нових автомобілів стали кросовери Renault Duster, Toyota RAV-4, Mazda CX-5, Nissan Qashqai, а також BMW X1.

Таким чином, у квітні 2023 року в Україні значно збільшилися продажі нових та вживаних автомобілів, у тому числі з електричною силовою установкою. Це стало можливим завдяки тому, що стабілізувалася ситуація з безпекою.

Нагадаємо, раніше правоохоронці виявили та ліквідували схему продажу через мережу АЗС підробленого бензину та дизельного палива. Підробне паливо, яке не відповідало стандартам, виготовляли на підпільному міні-НПЗ.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
АН-158: новая украинская "ласточка". ФОТО
Введены новые правила прохождения техосмотра в Украине
Рейтинг самых успешных и провальных авто в киноРейтинг самых успешных и провальных авто в кино
Италия признала украинские водительские права
Самые красивые и сексуальные девушки Московской выставки Мото Парк 2008
Блок рекламы


Похожие новости

В Україні продаж електромобілів збільшився на 115%В Україні продаж електромобілів збільшився на 115%
Українців попередили про подорожчання бензину та ДПУкраїнців попередили про подорожчання бензину та ДП
Українці кинулися купувати нові автомобілі: 10 найпопулярніших моделейУкраїнці кинулися купувати нові автомобілі: 10 найпопулярніших моделей
Стало відомо, які нові автомобілі українці купували у липніСтало відомо, які нові автомобілі українці купували у липні
Porsche переведе на електродвигуни всі моделі, крім культової 911Porsche переведе на електродвигуни всі моделі, крім культової 911
Українці витратили 1 млрд євро на нові автомобіліУкраїнці витратили 1 млрд євро на нові автомобілі
Українці стали рідше замовляти експертне дослідження автомобілівУкраїнці стали рідше замовляти експертне дослідження автомобілів
У США назвали найбільш проблемні бренди електромобілівУ США назвали найбільш проблемні бренди електромобілів
В Україні почалися продажі нового кросовера Mazda CX-60В Україні почалися продажі нового кросовера Mazda CX-60
Найдешевший Subaru: в Україні почалися продажі нового CrosstrekНайдешевший Subaru: в Україні почалися продажі нового Crosstrek
Последние новости

Подгружаем последние новости