У 2026 році з'явиться електричний Suzuki Jimny

Компанія Suzuki планує розробити та випустити Suzuki Jimny з електричною силовою установкою. Його продажі в Європі почнуться, як очікується, у 2026 році.

У 2026 році з'явиться електричний Suzuki Jimny

Jimny – це культовий позашляховик, який компанія Suzuki випускає з 1968 року. Із 2018 року покупцям пропонують його четверте покоління.

Suzuki Jimny четвертого покоління зберіг свій традиційний "квадратний" дизайн, але отримав кілька нових елементів у дизайні, новий салон та сучасні технологи. Попит на новий Jimny дуже великий. У деяких країнах на нього досі багатомісячні черги.

Jimny з електричною силовою установкою планують продавати насамперед у Європі. Це цілком розумно. Зараз у Європі Jimny у пасажирській версії не продають. На європейському ринку його заборонили продавати на початку 2020 року, оскільки двигун не відповідає строгим європейським нормам рівня викидів в атмосферу СО2. Тому електричний Jimny, який не матиме взагалі шкідливих викидів, можна буде спокійно продавати на Старому континенті.

Переробити рамний позашляховик Jimny на електромобіль буде досить важко. Це пов'язано великою кількістю технічних проблем. Почнемо з того, що спеціальне шасі зі сходовою рамою займає багато місця. А це місце могло бути відведене для, наприклад, літій-іонної батареї. Проблему ускладнює те, що у Jimny компактні розміри. Можливо, акумулятор встановлять прямо в раму. Це, до того ж, краще її захистить.

У 2026 році з'явиться електричний Suzuki Jimny

Для того, щоб зберегти хороші позашляхові здібності, електричний Jimny повинен мати електромотори на кожній осі. У принципі, це не повинно створити якихось особливих проблем.

Є достатньо прикладів, коли рамні позашляховики та пікапи переробляли в електромобілі. Найвідоміший приклад – електричний пікап Ford F-150 Lightning, збудований на базі стандартного F-150. Крім того, у 2025 році компанія Toyota почне продавати електричні версії своїх автомобілів Hilux та Innova.

Нагадаємо, що у класичного Suzuki Jimny три двері. Але зараз Suzuki розробляє подовжену версію Suzuki Jimny, яка матиме 5 дверей. Очікується, що ця новинка у продажу з'явиться у травні 2023 року. 5-дверний Jimny на 390 мм довше, ніж 3-дверна версія. Його довжина становитиме 3985 мм.

Раніше компанія Suzuki вперше показала 5-дверний позашляховик Jimny.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
Україна може отримати від Австралії бронеавтомобілі HawkieУкраїна може отримати від Австралії бронеавтомобілі Hawkie
В Україні дорожчають б/в автомобілі: скільки коштують популярні моделіВ Україні дорожчають б/в автомобілі: скільки коштують популярні моделі
Дизайнери вперше показали нову Skoda Octavia CombiДизайнери вперше показали нову Skoda Octavia Combi
Китай побудував свій перший пасажирський літак, щоб конкурувати з Airbus та Boeing: здійснено перший політКитай побудував свій перший пасажирський літак, щоб конкурувати з Airbus та Boeing: здійснено перший політ
У 2025 році з'явиться Mazda CX-5 нового поколінняУ 2025 році з'явиться Mazda CX-5 нового покоління
Блок рекламы


Похожие новости

У 2025 році з'явиться Mazda CX-5 нового поколінняУ 2025 році з'явиться Mazda CX-5 нового покоління
ТОП-10 найбільш пулярних автомобілів у світі у 2022 роціТОП-10 найбільш пулярних автомобілів у світі у 2022 році
У 2025 році в Європі перестануть продавати Renault ArkanaУ 2025 році в Європі перестануть продавати Renault Arkana
Автомобілі, які купують українці на другому році війни, дорожчі за минулорічніАвтомобілі, які купують українці на другому році війни, дорожчі за минулорічні
Новий китайський електричний мінівен коштує всього $4,200Новий китайський електричний мінівен коштує всього $4,200
Техогляд автомобіля: скільки він коштує у 2023 роціТехогляд автомобіля: скільки він коштує у 2023 році
У 2026 році з'явиться міні-ГелендвагенУ 2026 році з'явиться міні-Гелендваген
У 2023 році підвищувати акциз на бензин не будуть, – ГетманцевУ 2023 році підвищувати акциз на бензин не будуть, – Гетманцев
У 2024 році з'явиться новий Renault Arkana: чи випускатиме його ЗАЗУ 2024 році з'явиться новий Renault Arkana: чи випускатиме його ЗАЗ
У 2022 році у світі продали 10,5 млн електромобілівУ 2022 році у світі продали 10,5 млн електромобілів
Последние новости

Подгружаем последние новости