Дизайнери показали новий седан Volkswagen Trinity

Дизайнери іспанського видання Motor показали на рендерних зображеннях новий флагманський електричний седан Volkswagen Trinity, який розробляє компанія Volkswagen. У продажу він з'явиться ближче до 2030 року.

Дизайнери показали новий седан Volkswagen Trinity

Про те, що Volkswagen планує розробити та випустити на ринок електричний седан Trinity стало відомо на початку 2021 року. Це буде флагманська модель у електричному сімействі ID. Ця новинка зараз відома як Project Trinity (Трійця). Вона описується як "концепція високоефективного автомобіля з культовим дизайном".

Навесні 2022 року повідомили, що Volkswagen прийняв рішення побудувати у Вольфсбурзі новий завод, де випускатимуть Trinity. Інвестиції у будівництво цього нового заводу становитимуть 2 млрд євро.

Спочатку очікувалося, що продаж Volkswagen Trinity почнеться в 2026 році. Однак у 2022 році стало відомо, що новий глава компанії Volkswagen Олівер Блюме прийняв рішення відкласти початок серійного виробництва цього електромобіля ближче до 2030 року. Причина – проблеми із програмним забезпеченням. Щоправда, цю інформацію офіційно не підтверджено.

Раніше деякі автовиробники вже відкладали випуск нових моделей електромобілів через проблеми із програмним забезпеченням. Так, наприклад, Porsche з цієї причини на рік відклав випуск електричного Macan.

Дизайнери показали новий седан Volkswagen Trinity

Trinity збудують на платформі Scalable Systems Platform. Це нова платформа VW Group. Запас ходу становитиме 700 кілометрів. Буде можливість дуже швидкого заряджання батареї. На жаль, більше поки що немає жодної технічної інформації про цей електромобіль. Ми знаємо, що він отримає велику кількість передових технологій та багато різного обладнання. Буде система автономного водіння та нові системи безпеки. Покупцям запропонують більше послуг з передплати та більше платних функцій.

Volkswagen раніше показував тизери електромобіля Trinity, але за ними важко було щось зрозуміти конкретне. Завдяки дизайнерам іспанського видання Motor ми з вами можемо уявити, як буде виглядати ця новинка. Trinity буде майже такого ж розміру, як VW ID.4.

Дизайнери показали новий седан Volkswagen Trinity

Скільки коштуватиме електричний седан Trinity? Це, звісно, поки що не відомо. Про це ще зарано говорити. Але можна припустити, що його ціна становитиме приблизно 35 000 євро.

Нагадаємо, раніше Volkswagen представив оновлений кросовер Volkswagen Atlas. Він отримав новий дизайн та нові технології.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости