У США назвали найкращі автомобільні бренди 2023 року

Американський журнал Consumer Reports назвав найкращі автомобільні бренди 2023 року. На першому місці опинився німецький бренд BMW, у якого загальна оцінка становила 81 бал.

У США назвали найкращі автомобільні бренди 2023 року

До трійки найкращих автомобільних брендів за версією Consumer Reports у 2023 році також увійшли Subaru та Mini. У них загальний рейтинг становив 79 балів. Потрібно відзначити, що компанія Subaru вже чотири роки поспіль входить у трійку кращих автомобільних брендів за версією Consumer Reports.

Lexus і Honda увійшли до п'ятірки найкращих автомобільних брендів, оскільки мають загальну оцінку 77 балів. Lexus порівняно з минулим роком опустився на одну позицію, а Honda, навпаки, піднялася на одну позицію.

До десятки кращих автомобільних брендів за версією Consumer Reports у 2023 році також увійшли Toyota (піднялася на три позиції), Genesis (піднявся на 12 позицій), Mazda (опустилася на шість позицій), Audi (опустилася на три позиції) та Kia (піднялася на три позиції) вісім позицій).

Як бачимо, у десятці найкращих автомобільних брендів п'ять компаній із Японії. Минулого року їх було шість. І в десятці найкращих у 2023 році немає жодного автовиробника із США.

У самому низу цього рейтингу знаходиться британська компанія Land Rover. Загальна оцінка автомобілів цього бренду становила 45 балів. Трохи кращою є ситуація у Jeep, у якого загальна оцінка 46 балів. У Jaguar 52 бали, Alfa Romeo 53 бали, а у Mitsubishi 54 бали.

У США назвали найкращі автомобільні бренди 2023 року

Слід зазначити, що рейтинг журналу Consumer Reports у 2023 році був складений із 32 автомобільних брендів, присутніх у США. Загальна оцінка втзначяалася за чотирма критеріями: надійність, задоволеність власника, безпека та результати дорожніх тестів. Тобто враховуються як об'єктивні (результати краш-тестів, кількість несправностей), так і суб'єктивні (опитування власників автомобілів) дані.

Щороку в різних країнах світу називають найкращі та найгірші автомобільні бренди. У США, наприклад, це роблять журнал Consumer Reports та дослідницька компанія J.D. Power. У Німеччині – організація з технічного нагляду T?V, експерти якої проводять технічний огляд автомобілів. Подібні рейтинги є і у Великій Британії.

Нагадаємо, раніше організація T?V у 2023 році опублікувала звіт щодо автомобілів, які найчастіше ламаються.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
Україна може отримати від Австралії бронеавтомобілі HawkieУкраїна може отримати від Австралії бронеавтомобілі Hawkie
В Україні дорожчають б/в автомобілі: скільки коштують популярні моделіВ Україні дорожчають б/в автомобілі: скільки коштують популярні моделі
Дизайнери вперше показали нову Skoda Octavia CombiДизайнери вперше показали нову Skoda Octavia Combi
Китай побудував свій перший пасажирський літак, щоб конкурувати з Airbus та Boeing: здійснено перший політКитай побудував свій перший пасажирський літак, щоб конкурувати з Airbus та Boeing: здійснено перший політ
У 2025 році з'явиться Mazda CX-5 нового поколінняУ 2025 році з'явиться Mazda CX-5 нового покоління
Блок рекламы


Похожие новости

Процедуру проведення іспитів для отримання посвідчення водія змінять до кінця рокуПроцедуру проведення іспитів для отримання посвідчення водія змінять до кінця року
Автомобільні номери: Кабмін заборонив використовувати деякі символиАвтомобільні номери: Кабмін заборонив використовувати деякі символи
Наприкінці 2023 року з'являться нові Skoda Superb та KodiaqНаприкінці 2023 року з'являться нові Skoda Superb та Kodiaq
Техогляд автомобіля: скільки він коштує у 2023 роціТехогляд автомобіля: скільки він коштує у 2023 році
Відносно недорогий та стильний: обрано найкращий жіночий автомобіль 2023 рокуВідносно недорогий та стильний: обрано найкращий жіночий автомобіль 2023 року
Women’s World Car of the Year: Жінки обрали автомобіль рокуWomen’s World Car of the Year: Жінки обрали автомобіль року
У США назвали найбезпечніші автомобілі 2023 рокуУ США назвали найбезпечніші автомобілі 2023 року
Військовий прокурор розсікав Києвом п'яним за кермом: "скоїв ДТП і намагався..."Військовий прокурор розсікав Києвом п'яним за кермом: "скоїв ДТП і намагався..."
ТОП-10 найкращих автомобілів 2023 рокуТОП-10 найкращих автомобілів 2023 року
П'ять найбільш незвичайних автомобілів 2023 року (фото)П'ять найбільш незвичайних автомобілів 2023 року (фото)
Последние новости

Подгружаем последние новости